روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " بوبا فت در فصل دوم سریال the mandalorian باز خواهد گشت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ منتشر شد.

بوبا فت در فصل دوم سریال the mandalorian باز خواهد گشت

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، تمورا موریسون برای بازی در نقش بوبا فت در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور خواهد داشت.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، تمورا موریسون برای بازی در نقش بوبا فت در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور خواهد داشت.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، در فصل دوم سریال The Mandalorian (مندلورین) قرار است شاهد بازگشت یکی از شخصیت های محبوب و قدیمی دنیای جنگ ستارگان باشیم که اتفاقا یک بانتی هانتر شناخته شده است. تمورا موریسون، بازیگر نقش جانگو فت در فیلم Star Wars: Episode II – Attack of the Clones (جنگ ستارگان: قسمت دوم - حمله کلون ها) قرار است در فصل جدید اولین سریال Star Wars بازگردد و اینبار وی قرار است نقش بوبا فت را بر عهده داشته باشد. پیش از این شاهد حضور شخصیت بوبا فت در فیلم The Empire Strikes Back (امپراتوری ضربه می زند) و فیلم Return of the Jedi (بازگشت جدای) بودیم که حال منابع نزدیک از بازگشت این شخصیت در سریال The Mandalorian خبر می دهند که پیش از این در فصل اول به این بانتی هانتر معروف اشاره شده بود.جرمی بولاک، بازیگر اصلی بوبا فت در سال ۲۰۱۸ و در سن ۷۵ سالگی دار فانی را وداع گفته بود. بوبا فت قرار است نقش کوچکی را در فصل دوم سریال The Mandalorian داشته باشد که پیش از این در قسمت The Gunslinger شاهد حضور شخصی با ظاهری مشابه بالای سر جنازه فنک شاند بودیم که بسیاری از طرفداران اعتقاد داشتند که این شخص، بوبا فت است. همچنین بسیاری تصور می کردند که بوبا فت در اتفاقات فیلم Return of the Jedi کشته شده است، اما بعدها در کمیک های آن مشخص شد که وی توانسته زنده بماند و فرار کند که در ابتدا نیز قرار بود اقتباس سینمایی این شخصیت ساخته شود که در نهایت این پروژه به سریال The Mandalorian تبدیل شد. در یکی از خط های داستانی فیلم Attack of the Clones مشخص شد که بوبا فت در واقع کلون جانگو فت است و او در واقع بوبا فت را مثل پسر خودش بزرگ کرده بود. دنیل لوگان نقش نسخه جوان این شخصیت را بر عهده داشت. در حالی که منابع می گویند که موریسون قرار است نقش بوبا فت را بازی کند، اما همیشه این امکان وجود دارد که چیزی دلهره آور در مورد کلون ها وجود داشته باشد. پدرو پاسکال، جینا کارانو، جیانکارلو اسپوزیتو، کارل ویترز، مایکل بین و بیل بر، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین گفته می شود که شخصیت آسوکا تانو ممکن است در فصل دوم سریال مندلورین حضور داشته باشد که طبق شایعات منتشر شده، رزاریو داوسون نقش این شخصیت را بر عهده دارد. پخش فصل دوم سریال The Mandalorian از ماه اکتبر ۲۰۲۰ (مهر یا آبان ۱۳۹۹) از سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " بوبا فت در فصل دوم سریال the mandalorian باز خواهد گشت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×