روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • همکاری بلیک لایولی و شاون لوی با نتفلیکس در فیلم dark days at the magna carta

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " همکاری بلیک لایولی و شاون لوی با نتفلیکس در فیلم dark days at the magna carta از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ منتشر شد.

همکاری بلیک لایولی و شاون لوی با نتفلیکس در فیلم dark days at the magna carta

بلیک لایولی و شاون لوی در حال همکاری با شبکه نتفلیکس برای ساخت فیلم پسا آخرالزمانی و دلهره‌آور Dark Days at the Magna Carta هستند.

بلیک لایولی و شاون لوی در حال همکاری با شبکه نتفلیکس برای ساخت فیلم پسا آخرالزمانی و دلهره آور Dark Days at the Magna Carta هستند.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شاون لوی، کارگردان سه گانه فیلم Night at the Museum (شب در موزه)، فیلم Real Steel (فولاد اصل) و چند قسمت از سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا)، وظیفه کارگردانی فیلم جدیدی را بر عهده گرفته است. لوی قرار است وظیفه کارگردانی یک فیلم پسا آخرالزمانی و دلهره آور به نام Dark Days at the Magna Carta (روزهای تلخ در ماگنا کارتا) را بر عهده داشته باشد که بلیک لایولی قرار است نقش اصلی این فیلم را بازی کند و همچنین شبکه نتفلیکس (Netflix) نیز حق تولید و پخش این فیلم را دریافت کرده است. علاوه بر بازی، لایولی از طریق شرکت B for Effort به همراه کیت ورهف، به عنوان تهیه کننده نیز در فیلم Dark Days at the Magna Carta حضور دارد که گفته می شود این پروژه پتانسیل تبدیل شدن به یک مجموعه را دارد که همین موضوع باعث حضور پر رنگ تر لایولی در پروژه شده است.لوی نیز از طریق 21Laps به همراه دن کوهن به عنوان تهیه کننده در فیلم Dark Days at the Magna Carta حضور دارد. وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده مایکل پیسلی تازه کار است. پیسلی داستان فیلم را نوشته و حال فیلمنامه را با پتانسیل تبدیل شدن به یک سه گانه خواهد نوشت. جزئیاتی از داستان در دسترس نیست، اما طبق توصیفات منتشر شده، این فیلم قرار است یک فیلم شخصیت محور باشد و اتفاقات فاجعه باری را نمایش می دهد که تمرکز آن روی یک زن است که به مدت طولانی در تلاش است تا زنده بماند و خانواده اش را نجات دهد. پیسلی از اواخر سال گذشته میلادی کار روی داستان فیلم Dark Days at the Magna Carta را آغاز کرده بود، اما شیوع ویروس کرونا باعث شد تا از اتفاقات این دوره برای نوشتن داستان و فیلمنامه الهام گرفته شود که از جمله این موارد می توان به قرنطینه و خانواده اشاره کرد. بااین حال، داستان فیلم لزوما قرار نیست شیوع یک ویروس را روایت کند.پیسلی پیش از این سابقه حضور به عنوان دستیار نویسنده در سریال The Witcher (ویچر) را داشته است، اما فیلم Dark Days at the Magna Carta اولین حضور وی به عنوان نویسنده اصلی است. فیلم The Rhythm Section آخرین فیلمی بود که در آن شاهد حضور لایولی بودیم که چه در گیشه و چه در نزد منتقدان عملکرد ضعیف و ناامید کننده ای را داشت. از دیگر کارهای لایولی می توان به فیلم A Simple Favor (یک لطف ساده)، فیلم The Age of Adaline (روزگار آدلین) و فیلم The Shallows (آب های کم عمق) اشاره کرد. لوی نیز اخیرا وظیفه کارگردانی فیلم Free Guy (مرد آزاد) را بر عهده داشته که این فیلم کمدی اکشن قرار است در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹) اکران شود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " همکاری بلیک لایولی و شاون لوی با نتفلیکس در فیلم dark days at the magna carta از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×