روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری صحنه‌های زیر آب دنباله های آواتار منتشر شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری صحنه‌های زیر آب دنباله های آواتار منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۹ منتشر شد.

تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری صحنه‌های زیر آب دنباله های آواتار منتشر شد

به‌تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه تولید دنباله‌های فیلم Avatar منتشر شده که فیلمبرداری صحنه‌های زیر آب این فیلم‌ها را نشان می‌دهد.

به تازگی تصاویر جدیدی از پشت صحنه تولید دنباله های فیلم Avatar منتشر شده که فیلمبرداری صحنه های زیر آب این فیلم ها را نشان می دهد.شیوع ویروس کرونا باعث شده تا فعلا مراحل فیلمبرداری و تولید دنباله های فیلم Avatar (آواتار) متوقف باشد، اما با بهتر شدن وضعیت کشور نیوزیلند انتظار می رود به زودی مراحل فیلمبرداری این فیلم علمی تخیلی از سر گرفته شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید صحنه های زیر آب دنباله های آواتار منتشر شده است. صفحه رسمی مجموعه آواتار در توییتر به تازگی ۲ تصویر از پشت صحنه فیلمبرداری این فیلم مورد انتظار را منتشر کرده که در این دو تصویر بیشتر با ساخت و فیلمبرداری صحنه های زیر آب دنباله های فیلم Avatar آشنا می شویم. در هر دو تصویر جیمز کامرون، کارگردان هر ۴ قسمت قابل مشاهده است که در حال صحبت با بازیگرانی که لباس موشن کپچر بر تن دارند، به همراه اعضای تیم تولید است و در حال انتقال دادن نکات است. همچنین بازیگران، اعضای تیم تولید و همچنین تجهیزات اختصاصی آن ها برای فیلمبرداری در شرایط زیر آب نیز به خوبی دیده می شود. شما در ادامه می توانید این دو تصویر را مشاهده کنید:سام ورتینگتن، زویی سالدانا، کیت وینسلت، استفن لانگ، سیگورنی ویور، سی.سی.اچ. پاوندر، کلیف کرتیس، دیلیپ رائو، ژول دیوید مور، مت جرالد، اونا چاپلین، جیمی فلاترز، بریتین دالتون، ترینیتی بلیس، بیلی باس، فیلیپ گلجو، دوئن ایوانز جونیور، برندان کاول، وین دیزل، میشل یئو، جامین کلمنت و جک چمپیون، دیگر بازیگرانی هستند که در چهار دنباله فیلم Avatar حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. علاوه بر کارگردانی، کامرون به همراه جاش فریدمن، ریک جافا، آماندا سیلور و شین سالرنو، وظیفه نوشتن هر چهار دنباله فیلم آواتار را نیز بر عهده دارند. فیلم Avatar 2 (آواتار 2) در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۰۰)، فیلم Avatar 3 (آواتار 3) در تاریخ ۲۲ دسامبر ۲۰۲۳ (۱ دی ۱۴۰۲)، فیلم Avatar 4 (آواتار 4) در تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ (۲۸ آذر ۱۴۰۴) و فیلم Avatar 5 (آواتار 5) در تاریخ ۱۷ دسامبر ۲۰۲۷ (۲۶ آذر ۱۴۰۶)، روی پرده های سینما خواهند رفت.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تصاویری از پشت صحنه فیلمبرداری صحنه‌های زیر آب دنباله های آواتار منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×