روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • آمازون حق پخش سریال the terminal list با بازی کریس پرت را دریافت کرد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " آمازون حق پخش سریال the terminal list با بازی کریس پرت را دریافت کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ منتشر شد.

آمازون حق پخش سریال the terminal list با بازی کریس پرت را دریافت کرد

سریال The Terminal List با بازی کریس پرت و به تهیه کنندگی آنتوان فوکوآ قرار است از شبکه آمازون منتشر شود.

سریال The Terminal List با بازی کریس پرت و به تهیه کنندگی آنتوان فوکوآ قرار است از شبکه آمازون منتشر شود.بهمن گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه کریس پرت که پیش از این سابقه حضور در سریال Parks and Recreation (پارک ها و تفریحات) و سریال Everwood را در کارنامه خود داشته، قرار است در همکاری دوباره با آنتوان فوکوآ، کارگردان فیلم 2 The Equalizer (ایکوالایزر ۲)، با سریال The Terminal List (فهرست ترمینال) به دنیای تلویزیون بازگردد. علاوه بر بازی، پرت به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز در این سریال حضور خواهد داشت که این سریال قرار است توسط شرکت MRC که پیش از این سابقه ساخت سریال The Outsider (بیگانه) برای شبکه HBO را بر عهده داشته، ساخته و منتشر شود. پرت و فوکوآ پیش از این در فیلم The Magnificent Seven (هفت دلاور) با یکدیگر همکاری کرده بودند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرویس استریم آمازون حق پخش سریال The Terminal List را به دست آورده است.آمازون حق پخش سریال The Terminal List را در رقابت با چندین شبکه و سرویس استریم مختلف برنده شده و حال به خانه این سریال تبدیل شده است. فوکوآ وظیفه کارگردانی قسمت پایلوت (آزمایشی) سریال The Terminal List را بر عهده دارد و شاهد حضور او به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز خواهیم بود. سریال The Terminal List که یک سریال مهیج و توطئه آمیز توصیف شده، داستان یک تکاور نیروی دریایی به نام ریس را دنبال می کند که ماموریت مخفیانه آن ها فاش می شود و گروهی در کمین نیروهای ریس بودند. ریس با خاطرات و سوالاتی درباره مقصر بودن وی در این حادثه، با خانه باز می گردد. بااین حال، مدارک جدیدی فاش می شود که نشان می دهد که یک نیروی تاریکی و ناشناس علیه ریس توطئه کرده اند و حال او به دنبال کشف آن ها است. سریال The Terminal List براساس رمانی به همین نام اثر جک کار در دست ساخت است که طبق گفته منابع نزدیک سریال قرار نیست یک سریال محدود و تک فصلی باشد و تیم تولید در تلاش است تا یک سریال چند فصلی باشد. دنی دی گیلیو وظیفه نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده دارد. پرت دومین ستاره سابقه شبکه NBC است که قرار است در یکی از سریال های آمازون نقش آفرینی کند. پیش از این شاهد حضور جان کرازینسکی، بازیگر سریال The Office (آفیس) در سریال Jack Ryan (جک رایان) بودیم که تا به امروز دو فصل از این سریال اکشن تولید و منتشر شده و آمازون سریال جک رایان را برای فصل سوم نیز تمدید کرده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " آمازون حق پخش سریال the terminal list با بازی کریس پرت را دریافت کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×