روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • مذاکره لویی لتریر با نتفلیکس برای کارگردانی دنباله فیلم bright

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " مذاکره لویی لتریر با نتفلیکس برای کارگردانی دنباله فیلم bright از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۸ منتشر شد.

مذاکره لویی لتریر با نتفلیکس برای کارگردانی دنباله فیلم bright

لویی لتریر، کارگردان فیلم Now You See Me احتمالاً به‌جای دیوید آیر سکان هدایت دنباله‌ی فیلم Bright را در دست می‌گیرد.

لویی لتریر، کارگردان فیلم Now You See Me احتمالاً به جای دیوید آیر سکان هدایت دنباله ی فیلم Bright را در دست می گیرد.در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که فیلمساز دیگری برای کارگردانی دنباله ی فیلم Bright (درخشان) پا به میدان گذاشته است. براساس گزارش هالیوودریپورتر، لویی لتریر، کارگردان فیلم های Now You See Me (اکنون من را می بینی) و The Incredible Hulk (هالک شگفت انگیز)، مشغول مذاکره با نتفلیکس برای کارگردانی فیلم اکشن-فانتزی Bright 2 (درخشان ۲) است. اگر این مذاکرات به نتیجه برسد، لتریر جای خالی دیوید آیر را پر می کند که سکان هدایت قسمت اول را در دست داشت. البته آیر در کنار اریک نومن و برایان آنکلِس به عنوان تهیه کننده ی دنباله ی فیلم «درخشان» فعالیت می کند و به ایوان اسپیلیوتاپولس و تی.اس. نولین در نگارش فیلمنامه ی آن کمک خواهد کرد.انتظار می رود که ویل اسمیت، بازیگر فیلم های Bad Boys for Life (پسران بد تا ابد) و Aladdin‎ (علاءالدین) و جوئل اجرتون، بازیگر فیلم های Red Sparrow (گنجشک سرخ) و It Comes at Night (در شب می آید) برای ایفای نقش کارآگاه های اداره ی پلیس شهر ساختگی لس آنجلس که از موجودات خیالی، اُرک ها و اِلف ها پر شده است، در فیلم Bright 2 بازگردند. فیلم Bright اولین تلاش نتفلیکس برای تولید یک فیلم با بودجه ی بالا بود که چیزی در حدود ۹۰ میلیون دلار خرج روی دست آن ها گذاشت. این فیلم نتوانست نقدهای خوبی را از منتقدان دریافت کند، اما با استقبال خوب بینندگان در شبکه ی نتفلیکس مواجه شد. نومی راپاس، لوسی فرای، ادگار رامیرز، کنت چوی، آیک بارینهولتز، برد ویلیام هنکه، داون اولیویری، الکس مراز، مت آلفردا، انریکه مورچیانو، جی هرناندس و آندره آ ناودو از سایر بازیگران فیلم «درخشان» بودند.لویی لتریر اخیراً فصل اول سریال The Dark Crystal: Age of Resistance (بلور تاریک: دوران مقاومت) را برای نتفلیکس کارگردانی کرد که پیش درآمدی برای فیلم The Dark Crystal (بلور تاریک) به حساب می آید. این سریال باری دیگر بینندگان را به سرزمین ترا بازمی گرداند و داستان سه گلفلینگ را روایت می کند که در پی کشف راز قدرت اسکِکسیس ها هستند. در طول این ماجراجویی آن ها آتش شورش را شعله ور می کنند تا تمام دنیا را از تاریکی نجات دهند. فیلم های Grimsby (گریمزبی)، The Transporter (ترانسپورتر)، Transporter 2 (ترانسپورتر ۲)، Clash of the Titans (نبرد تیتان ها) و Unleashed (رهاشده) از دیگر آثاری است که لویی لتریر کارگردانی آن ها را برعهده داشته است. شما می توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره ی این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " مذاکره لویی لتریر با نتفلیکس برای کارگردانی دنباله فیلم bright از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×