روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " کری کون جایگزین آماندا پیت در سریال the gilded age شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ منتشر شد.

کری کون جایگزین آماندا پیت در سریال the gilded age شد

کری کون به‌جای آماندا پیت نقش برتا راسل را در سریال درام تاریخی «عصر طلایی» شبکه‌ی HBO ایفا خواهد کرد.

کری کون به جای آماندا پیت نقش برتا راسل را در سریال درام تاریخی «عصر طلایی» شبکه ی HBO ایفا خواهد کرد.کری کون، بازیگر نامزد جایزه ی اِمی برای سریال Fargo (فارگو) رسماً قراردادی را برای پیوستن به سریال The Gilded Age (عصر طلایی) شبکه ی HBO امضا کرد تا در این درام تاریخی جای خالی آماندا پیت، بازیگر سریال Brockmire (براک مایر) را پُر کند. ظاهراً شیوع ویروس کرونا باعث شده است که آماندا پیت در زمان بندی پروژه ها با مشکل مواجه شود و تصمیم به خروج از تازه ترین ساخته ی جولین فلوز، خالق سریال Downton Abbey (دانتون اَبی) بگیرد. کری کون با این پروژه دومین همکاری خود با شبکه ی اچ بی او را تجربه می کند و پیش تر در سریال رازآلود درام تحسین شده ی The Leftovers (بازماندگان) ایفای نقش کرد که سه فصل آن در طول سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ روی آنتن رفت. این هنرپیشه ی آمریکایی در آینده در فیلم Ghostbusters: Afterlife (شکارچیان روح: جهان باقی) به کارگردانی جیسون رایتمن ظاهر می شود که حالا به جای ۲۰ تیر ۱۳۹۹ (۱۰ جولای ۲۰۲۰) در تاریخ ۱۵ اسفند ۱۳۹۹ (۵ مارس ۲۰۲۱) روی پرده ی سینما می رود.کری کون حالا نقش یکی از کاراکترهای اصلی سریال The Gilded Age با نام برتا راسل را ایفا می کند که زنی از طبقه ی متوسط جامعه محسوب می شود. زمانی که راسل درصدد جلب توجه همسرش جورج، یک نابغه ی مالی و پسر یک تاجر بزرگ برآمد، غرایز درونی خود را دنبال کرد و حالا قاطعانه تصمیم دارد تا با استفاده از پول هایش وارد جامعه ای شود که اصلاً تغییرات را برنمی تابد. سریال «عصر طلایی» که وقایع آن در نیویورک ۱۸۸۰ جریان دارد، روزگارِ تحولات عظیم اجتماعی، ثروت های کلان به دست آمده و از کف رفته و کاخ های بسیار بزرگ را به تصویر می کشد. این سریال ماجراهای ماریان بروک، فرزند جوان و بی تجربه ی یک خانواده ی محافظه کار را دنبال می کند که مبادرت به نفوذ در خانواده ی ثروتمندی تحت تسلط یک سرمایه دار راه آهنِ ظالم با نام «جورج راسل»، فرزند عیاش و در اختیارش «لاری» و همسر جاه طلبش «برتا» می کند. ماریان در آستانه ی تجربه ی دنیای کاملاً جدیدی است که ناگهان در مقابلش ظاهر می شود.کریستین برنسکی (بازیگر سریال The Good Fight) نقش اگنس ون راین، سینتیا نیکسون (بازیگر سریال Hannibal) نقش آدا بروک، مورگان اسپکتور (بازیگر سریال Homeland) نقش جورج راسل و تایسا فارمیگا (بازیگر سریال American Horror Story) نقش گلدیس راسل را در سریال The Gilded Age ایفا می کنند. از دیگر بازیگران این سریال تاریخی نیز می توان به بلیک ریتسون، سیمون جونز، لوئیزا جیکوبسن، دنیه بنتون، هری ریچاردسون، توماس کوکرل و جک گیلپین اشاره کرد. همچنین جین تریپل هورن، بازیگر سریال های Big Love (عشق بزرگ) و Grey Gardens (باغ های خاکستری) و نامزد جایزه ی اِمی، برای ایفای نقش فرعی سیلویا چمبرلین در سریال قراردادی امضا کرده است. وظیفه ی تهیه کنندگی اجرایی سریال «عصر طلایی» برعهده ی تیم تولید سریال Downton Abbey یعنی جولین فلوز، گرث نیم، دیوید کراکت و مایکل انگلر است که کارگردانی آن را نیز بر اساس فیلمنامه ای از فلوز انجام می دهند. جولین فلوز در سال ۲۰۰۲ برای نگارش فیلمنامه ی فیلم Gosford Park (گاسفورد پارک) برنده ی جایزه ی اسکار و نامزد جایزه ی گلدن گلوب شد و جوایز بسیاری از جمله اِمی و گلدن گلوب را در کارنامه دارد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " کری کون جایگزین آماندا پیت در سریال the gilded age شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×