روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تیزر تریلر سریال space force نتفلیکس پخش شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۷ منتشر شد.

تیزر تریلر سریال space force نتفلیکس پخش شد

شبکه‌ی اینترنتی/استریم‌محور نتفلیکس به‌تازگی تریلر سریال سیت‌کام Space Force را تحویل طرفدارها داد. اثری کمدی با نقش‌آفرینی استیو کارل که چند عضو از تیم خالق سریال The Office وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده دارند.

شبکه ی اینترنتی/استریم محور نتفلیکس به تازگی تریلر سریال سیت کام Space Force را تحویل طرفدارها داد. اثری کمدی با نقش آفرینی استیو کارل که چند عضو از تیم خالق سریال The Office وظیفه ی ساخت آن را برعهده دارند.طرفدارهای سریال کمدی The Office US که همچنان به یاد خنده های خود با دیوانه بازی های استیو کارل در نقش مایکل اسکات می خندند، احتمالا به زودی سراغ Space Force محصول تازه ی نتفلیکس خواهند رفت. سریالی که در آن عده ای از مسئولان کشور سعی می کنند راهی برای اجرای دستور دونالد ترامپ مبنی بر ایجاد یک نیروی فضایی درون ارتش بیابند و تعدادی از آفرینندگان «آفیس» خالق آن هستند. این سیت کام استیو کارل را در نقش ژنرال مارک آر. نیرد به عنوان بازیگر اصلی دارد و در آن می توان چهره های آشنای دیگر دنیای کمدی های تلویزیونی را نیز پیدا کرد. نتفلیکس می گوید در روز جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹ خورشیدیتمام قسمت های فصل اول Space Force پخش می شوند و از آن جایی که دنیا هنوز در حال دست وپنجه نرم کردن با ویروس کرونا/کووید 19 است، شاید باید پرسید چه خبری از این مسرت بخش تر؟!این کمدی در یک محیط کاری جریان می یابد و همان گونه که گفته شد به تلاش بی معنی افراد برای طراحی صحیح ششمین شاخه ی ارتش کشور می پردازد. البته شاید داستان Space Force واقعی نباشد ولی صدور دستوری از سوی ترامپ مبنی بر ایجاد این شاخه در ارتش امریکا حقیقت دارد!دانلود تیزر تریلر از آپاراتجان مالکوویچ، بازیگر آثاری مانند فیلم Bird Box در نقش دکتر ایدرین ملوری، لیسا کودرو یا همان فیبی بوفیِ «فرندز» و دایانا سیلورز با سابقه ی اجرا در Booksmart و Ma نیز دیگر نفش آفرین های اثر به شمار می آیند. البته باید به این فهرست بن شوارتز، تاونی نیوسام، جیمی اُ. یانگ، دان لیک، الکس اسپارو، نوآ امریک، فرد ویلاردوجسیکا سینت کلر را نیز اضافه کرد. استیو کارل با Space Force پس از هفت سال به دنیای کمدی بازمی گردد و راستش را بخواهید، در بسیاری محافل به سختی می توان تماشاگری را یافت که با شنیدن این خبر سر ذوق نیاید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تیزر تریلر سریال space force نتفلیکس پخش شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×