روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تام کروز با کمک ایلان ماسک در فضا بازی خواهد کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ منتشر شد.

تام کروز با کمک ایلان ماسک در فضا بازی خواهد کرد

بازیگر فیلم‌های ماموریت غیرممکن این‌بار قرار است از مرزهای کره زمین خارج شود.

بازیگر فیلم های ماموریت غیرممکن این بار قرار است از مرزهای کره زمین خارج شود.تام کروز در کنار اینکه جزو مطرح ترین بازیگران هالیوودی محسوب می شود، از گذشته شهرت زیادی هم بابت انجام کارهای خطرناک در مجموعه فیلم های ماموریت غیرممکن (Mission: Impossible) داشته است. اکنون در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که این بازیگر ۵۷ ساله قرار است به زودی برای تولید یک فیلم سینمایی از جَو کره زمین خارج شود.به گزارش ددلاین، این اولین فیلم سینمایی داستانی خواهد بود که در خارج از جو زمین یا به اصطلاح فضا فیلمبرداری می شود و ارتباطی هم به مجموعه مأموریت غیرممکن نخواهد داشت؛ فیلمی که هنوز اطلاعی از شرکت تولیدکننده ی آن نداریم، ولی در این حد می دانیم که قرار است با کمک ناسا و همین طور شرکت اسپیس ایکس (SpaceX) ساخته شود؛ شرکتی که میلیاردر معروف ایلان ماسک بنیان گذار آن بوده است.مقاله های مرتبط:تام کروز را در عالم سینما می توان از جهاتی با جکی چان مقایسه کرد و هر دو علاقه ی زیادی به انجام کارهای سخت و پیچیده ی شخصیت های خود به جای استفاده از بدلکارها دارند. هرچند اولین فیلم مأموریت غیرممکن در آن حد هم بخش های سخت و عجیب نداشت، ولی به تدریج عملیات کروز در نسخه های مختلف این مجموعه پررنگ تر شد. درحالی که او را در فیلم دوم در حال اجرای کارهایی دشوار در پارک ایالتی Dead Horse Point در یوتا تماشا کردیم، در سومین فیلم به سراغ آسمان خراش های شانگهای رفت و در قسمت چهارم یعنی پروتکل شبح (Ghost Protocol) هم شاهد ایفای نقش او در برج خلیفه دبی، آن هم ۱۲۳ طبقه بالاتر از سطح زمین بودیم.آخرین اثر اکران شده از او به سال ۲۰۱۸ برمی گردد، یعنی فیلم ماموریت غیرممکن: فال اوت (Mission: Impossible _ Fallout) که در صحنه های مربوط به هلی کوپتر این فیلم به نقش آفرینی خطرناک و جذابی پرداخته بود. درحالی که کروز فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) را برای اکران در تاریخ ۲۳ دسامبر ۲۰۲۰ (۳ دی ۱۳۹۹) دارد، این روزها سرگرم بازی در ماموریت غیرممکن 7 است که برای اکران در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۸ آبان ۱۴۰۰) آماده می شود و احتمالاً بعد از آن نوبت به شروع تولید فیلم اکشن ماجرایی این بازیگر سخت کوش در فضا می رسد؛ اتفاق بزرگی که می تواند سر و صدای زیادی به پا کند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تام کروز با کمک ایلان ماسک در فضا بازی خواهد کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×