روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • حضور پیتون رید و رابرت رودریگز در فهرست کارگردان‌های فصل دوم سریال the mandalorian

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " حضور پیتون رید و رابرت رودریگز در فهرست کارگردان‌های فصل دوم سریال the mandalorian از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ منتشر شد.

حضور پیتون رید و رابرت رودریگز در فهرست کارگردان‌های فصل دوم سریال the mandalorian

به‌تازگی فهرست کامل کارگردان‌های فصل دوم سریال The Mandalorian منتشر شده که در آن نام پیتون رید و رابرت رودریگز نیز دیده می‌شود.

به تازگی فهرست کامل کارگردان های فصل دوم سریال The Mandalorian منتشر شده که در آن نام پیتون رید و رابرت رودریگز نیز دیده می شود.مقاله های مرتبطفصل اول سریال The Mandalorian (مندلورین) یکی از برنامه های زمان شروع به کار سرویس استریم دیزنی پلاس بود که یکی از ارکان اصلی موفقیت این سرویس استریم نیز به حساب می آید. در فصل اول این سریال شاهد حضور کارگردان های تازه کار و شناخته شده ای بودیم، اما تا به امروز فهرست رسمی کارگردان های فصل دوم این سریال اعلام نشده بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام فهرست کارگردان های فصل دوم سریال Star Wars (جنگ ستارگان) مشخص شده است. در ابتدا پیتون رید، کارگردان فیلم Ant-Man (مرد مورچه ای) و فیلم Ant-Man and the Wasp (انت-من و واسپ) بود که با انتشار تصویری در توییتر شخصی خود از کارگردانی یک قسمت از فصل دوم سریال The Mandalorian خبر داد که در این تصویر شاهد صندلی وی و همچنین کلاه مندلورین هستیم.پس از آن نوبت به رابرت رودریگز، کارگردان فیلم Alita: Battle Angel (آلیتا: فرشته جنگ) رسید که وی نیز با انتشار یک تصویر در توییتر شخصی خود از حضورش به عنوان یکی از کارگردان های فصل دوم سریال The Mandalorian خبر داد که در این تصویر شاهد حضور مدل عروسکی بیبی یودا یا طبق نام رسمی آن The Child (بچه)، در کنار رودریگز هستیم که از آن برای فیلمبرداری صحنه های این شخصیت محبوب استفاده می شود. رودریگز در واقع از اینکه کارگردانی سریالی که بیبی یودا در آن حضور دارد و آن را یکی از ستارگان جهان می داند، هیجان زده است و آن را اتفاقی نادر می داند.همچنین فهرست دیگر کارگردان های فصل دوم سریال The Mandalorian نیز مشخص شده که برخلاف فصل اول، جان فاورو، نویسنده، تهیه کننده و شورانر این سریال به عنوان کارگردان نیز در فصل دوم حضور داشته است. دیو فیلونی، ریک فامویوا و کارل ویترز، دیگر کارگردانی های فصل دوم سریال جنگ ستارگان هستند. ویترز در واقع یکی از بازیگران سریال نیز هست که به عنوان کارگردان در فصل دوم نیز حضور داشته است. بااین حال، مشخص نیست که هر یک از این کارگردان ها وظیفه کارگردانی چند قسمت از فصل دوم را بر عهده داشته اند.پدرو پاسکال، جینا کارانو، جیانکارلو اسپوزیتو، کارل ویترز، مایکل بین و بیل بر، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال The Mandalorian حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. همچنین گفته می شود که شخصیت آسوکا تانو ممکن است در فصل دوم سریال مندلورین حضور داشته باشد که طبق شایعات منتشر شده، رزاریو داوسون نقش این شخصیت را بر عهده دارد. پخش فصل دوم سریال The Mandalorian از ماه اکتبر ۲۰۲۰ (مهر یا آبان ۱۳۹۹) از سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز خواهد شد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " حضور پیتون رید و رابرت رودریگز در فهرست کارگردان‌های فصل دوم سریال the mandalorian از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×