روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سونی فیلم علمی-تخیلی نویسندگان a quiet place را تصاحب کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ منتشر شد.

سونی فیلم علمی-تخیلی نویسندگان a quiet place را تصاحب کرد

اسکات بک و برایان وودز با همکاری سم ریمی یک فیلم مهیج علمی-تخیلی بی‌نام برای شرکت سونی پیکچرز تولید می‌کنند.

اسکات بک و برایان وودز با همکاری سم ریمی یک فیلم مهیج علمی-تخیلی بی نام برای شرکت سونی پیکچرز تولید می کنند.شرکت سونی پیکچرز امتیاز پخش یک فیلم مهیج علمی-تخیلی بی نام را تصاحب کرد که براساس فیلمنامه ای از اسکات بک و برایان وودز، نویسندگان فیلم بسیار موفق A Quiet Place (یک مکان ساکت) و دنباله ی مورد انتظار آن ساخته می شود. اسکات بک و برایان وودز وظیفه ی کارگردانی فیلم را نیز برعهده دارند و در کنارسم ریمی و زینب عزیزی از شرکت Raimi Productions و دبی لیبلینگ به عنوان تهیه کننده ی آن فعالیت می کنند. درحال حاضر اطلاعات زیادی از فیلم مورد بحث منتشر نشده است و تنها می دانیم که در انتهای آن شاهد یک پیچش داستانی عظیم خواهیم بود.این فیلم علمی-تخیلی همکاری دیگری را برای اسکات بک، برایان وودز و سم ریمی رقم می زند که قبلاً در سریال Fifty States of Fright (پنجاه ایالت ترس) با یکدیگر همکاری داشتند. سم ریمی که کارگردانی فیلم های Spider-Man (مرد عنکبوتی)، The Evil Dead (مُرده ی شیطانی) و Oz the Great and Powerful (اُزِ بزرگ و قدرتمند) را در کارنامه دارد، درحال حاضر سکان هدایت فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness (دکتر استرنج در قلمروهای بی پایان دیوانگی) را در دست دارد که در تاریخ ۵ فروردین ۱۴۰۱ (۲۵ مارس ۲۰۲۲) روی پرده ی سینما می رود.این فیلم را می توان سومین اثری دانست که شرکت ریمی پروداکشنز در طول این سال ها به سونی پیکچرز می فروشد. اسکات بک و برایان وودز نگارش فیلمنامه ی فیلم های Haunt (تسخیر)، Nightlight (چراغ خواب) و Spread (شیوع) را نیز در کارنامه دارند. شما می توانید نظرات خود را درباره ی این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سونی فیلم علمی-تخیلی نویسندگان a quiet place را تصاحب کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×