روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " نیکلاس کیج نقش جو اگزاتیک را در سریال tiger king بازی می کند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ منتشر شد.

نیکلاس کیج نقش جو اگزاتیک را در سریال tiger king بازی می کند

نیکلاس کیج در اولین تجربه خود در تلویزیون قرار است نقش جنجالی جو اگزاتیک را در اقتباس تلویزیونی Tiger King بازی کند.

نیکلاس کیج در اولین تجربه خود در تلویزیون قرار است نقش جنجالی جو اگزاتیک را در اقتباس تلویزیونی Tiger King بازی کند.مدتی می شود که مستند Tiger King (ببر پادشاه) یا نام کامل آن که Tiger King: Murder, Mayhem and Madness (ببر پادشاه: قتل، ضرب وشتم و جنون) است، از شبکه نت فلیکس منتشر شده و خیلی سریع به یکی از پر بحث ترین و پر بیننده ترین برنامه های تلویزیونی کنونی تبدیل شده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال جدیدی براساس این داستان در دست ساخت است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، نیکلاس کیج قرار است نقش جنجالی جو اگزاتیک را در سریال Tiger King بازی کند. این پروژه اولین حضور کیج در یک سریال تلویزیونی است. این سریال قرار است توسط Imagine Television Studios و CBS Television Studios در هشت قسمت تولید و منتشر شود.دن لاگانا، نویسنده و شورانر سریال American Vandal (تخریبگر آمریکایی)، به عنوان شورانر، نویسنده و یکی از تهیه کنندگان اجرایی در سریال تایگر کینگ حضور خواهد داشت. سریال Tiger King که نام آن در زمان انتشار متفاوت خواهد بود، قرار است اقتباسی از مقاله Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild که توسط لیف رجیستد برای Texas Monthly نوشته شده بود، ساخته شود. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله نام رسمی سریال، بازیگران دیگر، سبک و ژانر سریال و همچنین زمان پخش آن در دسترس نیست. این سریال تنها سریال دارای فیلمنامه در دست ساخت از داستان Tiger King که مستند نتفلیکس آن به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده، نیست. کیت مک کینون قرار است نقش کارول باسکین را در سریال دیگری که براساس داستان جو اگزاتیک در دست ساخت است، بازی کند. همچنین سریال دیگری براساس داستان جو اگزاتیک توسط راب لو و رایان مورفی در دست ساخت است. علاوه بر این پروژه ها، یک مستند سریالی دیگر از داستان جو اگزاتیک در دست تولید است که به ادعاهای مطرح شده توسط کارول باسکین خواهد پرداخت.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " نیکلاس کیج نقش جو اگزاتیک را در سریال tiger king بازی می کند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×