روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • اولین تصویر از حضور مارک همیل در فصل دوم سریال what we do in the shadows منتشر شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اولین تصویر از حضور مارک همیل در فصل دوم سریال what we do in the shadows منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ منتشر شد.

اولین تصویر از حضور مارک همیل در فصل دوم سریال what we do in the shadows منتشر شد

مارک همیل نقش یک خون آشام باستانی را در فصل دوم سریال What We Do in the Shadows بازی کرده و اولین تصویر از حضور وی نیز منتشر شده است.

مارک همیل نقش یک خون آشام باستانی را در فصل دوم سریال What We Do in the Shadows بازی کرده و اولین تصویر از حضور وی نیز منتشر شده است.مدتی می شود که پخش فصل دوم سریال What We Do In The Shadows (آنچه در سایه ها انجام می دهیم) از شبکه FX آغاز شده و تا به امروز ۴ قسمت از فصل دوم این سریال کمدی روی آنتن رفته است. همانطور که پیش از این تایید شده بود، در یک قسمت از فصل دوم این سریال قرار است شاهد حضور مارک همیل، بازیگر نقش لوک اسکای واکر در دنیای جنگ ستارگان و صداپیشه شخصیت جوکر در دنیای DC باشیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تصویر از حضور همیل در فصل دوم سریال آنچه در سایه ها انجام می دهیم منتشر و اطلاعاتی از نقش وی نیز به اشتراک گذاشته شده است. EntertainmentWeekly به تازگی تصویر جدیدی از فصل دوم سریال What We Do in the Shadows منتشر کرده که در این تصویر شاهد حضور مارک همیل هستیم که او قرار است در قسمت ششم فصل دوم این سریال کمدی که On the Run نام دارد، حضور داشته باشد که این قسمت روز چهارشنبه هفته آینده، ۱۳ مارس ۲۰۲۰ (بامداد پنج شنبه، ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ به وقت تهران) از شبکه FX روی آنتن خواهد رفت. شما در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید:همیل نقش یک خون آشام باستانی را بر عهده دارد که یک دشمن کینه توز و انتقامجو از گذشته لازلو است که بدون هشدار قبلی برای تسویه حساب شخصی ظاهر می شود. همیل در مصاحبه با EW گفت که فیلم What We Do in the Shadows به کارگردانی و نویسندگی تایکا وایتیتی و جامین کلمنت یکی از فیلم های محبوب وی است و او همچنین یکی از طرفداران سر سخت سریال آن نیز محسوب می شود. قسمت جدید این سریال کمدی قرار است روز چهارشنبه این هفته (بامداد پنج شنبه) از شبکه FX منتشر شود. کیوان نواک در نقش ناندور، مت بری در نقش لازلو، ناتیسیا دمتریو در نقش نادجا، هاروی گیلان در نقش گیرمو و مارک پروکش در نقش کالین رابینسون، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال What We Do In The Shadows حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. مانند فصل اول، جامین کلمنت وظیفه ساخت فصل دوم این سریال کمدی را نیز بر عهده داشته که مانند فصل اول در ۱۰ قسمت تولید شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اولین تصویر از حضور مارک همیل در فصل دوم سریال what we do in the shadows منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×