روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " مصطفی و محسن کیایی از سریال همگناه می گویند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ منتشر شد.

مصطفی و محسن کیایی از سریال همگناه می گویند

مصطفی و محسن کیایی اخیرا درباره سریال شبکه نمایش خانگی همگناه و وضعیت آن سریال صحبت‌هایی کرده‌اند.

مصطفی و محسن کیایی اخیرا درباره سریال شبکه نمایش خانگی همگناه و وضعیت آن سریال صحبت هایی کرده اند.سریال شبکه نمایش خانگی «همگناه» ساخته جدید مصطفی کیایی در مقام کارگردان است. این سریال اکنون در قسمت های انتهایی فصل اول است. بنابر جدیدترین اخبار، مصطفی کیایی در مقام کارگردان و محسن کیایی به عنوان بازیگر و نویسنده سریال «همگناه» درباره این سریال صحبت هایی کرده اند. آن ها در مجموع از این گفته اند که سریال در ادامه نظرات بسیاری را به خود جلب خواهد کرد. مصطفی کیایی در ابتدا درباره تفاوت ساخته های خود با یکدیگر به قرار زیر صحبت هایی کرد.من ماجراجویی را دوست دارم. برای همین هفت فیلم ساخته ام كه هیچ كدام شبیه هم نیست. یک سری از این فیلم ها موفقیت زیادی داشته اند ولی من بعد از آن مسیر عوض كردم. بازیگوشی و ماجراجویی در فیلمسازی را دوست دارم. به این هم فكر نمی كنم منتقدان از نتیجه كار راضی هستند یا خیر. همیشه حرفم این است: مهم ترین فاكتور در یک كار قصه است.مصطفی کیایی در ادامه گفت:مخاطب باید صبور باشد. نمی شود در هر قسمت قصه همه كاراكترها را روایت كرد. من كلی پیام از طرف مددكاران داشتم كه شما چرا هیچ تحقیق نكردید؟ كدام مددكار خواستگاری كسی می رود كه به او كمک كرده است؟ من گفتم لطفا صبور باشید و قصه ما را ببینید.... چون كاراكترها زیاد است در برخی قسمت ها بعضی از آن ها را رها می كنیم. مثل اتفاقی كه در دو قسمت قبلی برای شخصیت پرویز پرستویی افتاد. ولی از این قسمت قصه پرستویی دوباره پررنگ می شود.محسن کیایی، نویسنده و بازیگر سریال «همگناه» به شرح زیر صحبت هایی کرد: ما متریالی كه ابتدا در نظر داشتیم برای ۵۰ قسمت بود. قراری كه با مصطفی و علی كوچكی داشتیم این بود كه یک قصه ایرانی خانوادگی تعریف كنیم. برای ما مخاطب در اولویت اول است. یک بار چهار ماه ۱۰ قسمت سریال را نوشتیم اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم كه خوب نیست. مصطفی گفت این را كار نمی كنم و از اول دوباره شروع به نوشتن كردیم.محسن کیایی می گوید آن ها به سراغ کلیشه های سریال سازی نرفته اند:ما در«همگناه» سراغ لاكچری بازی نرفتیم. یک خانواده سنتی پول دار نشان می دهیم و اصلا چیزی را به رخ نكشیدیم. نمی توان طبقه پول دار جامعه را ندید، ولی باید رفتار و كنش شان در درام درست و قابل باور باشد. یعنی تو یک سری آدم را نشان ندهی كه نه به درام ربط دارند و نه فضای اجتماعی خودشان. ما در فصل یک، مخصوصا در پنج قسمت اول كه كاراكتر زیاد داشتیم و قرار بود آدم ها را معرفی كنیم و قلاب بیندازیم تا مخاطب گیر بیفتد، شاید قصه یک مقدار كند بوده ولی از قسمت پنج، روند داستان سرعت گرفته است. در فصل دو داستان بیش از پیش باز می شود و مخاطب با ۱۲ قسمت مهیج مواجه خواهد بود.شما کاربران زومجی چه نظری درباره سریال «همگناه» و صحبت های مصطفی و محسن کیایی دارید؟

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " مصطفی و محسن کیایی از سریال همگناه می گویند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×