روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم قاتل و وحشی احتمالا تا تعیین تکلیف مالی توقیف شده است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۶ منتشر شد.

فیلم قاتل و وحشی احتمالا تا تعیین تکلیف مالی توقیف شده است

بر اساس گزارش‌ها، فیلم سینمایی قاتل و وحشی ساخته حمید نعمت الله تا زمان تعیین تکلیف مالی توقیف شده است.

بر اساس گزارش ها، فیلم سینمایی قاتل و وحشی ساخته حمید نعمت الله تا زمان تعیین تکلیف مالی توقیف شده است.مدتی پیش بود که اخباری مبنی بر توقف تولید فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به دلیل مشکلات مالی به گوش رسید. مدتی پس از آن، اعلام شد که مراحل ساخت فیلم جدید حمید نعمت الله با حل مشکلات مالی از سر گرفته شده است و حتی مدتی بعد تصویری رسمی از فیلم نیز منتشر شد. حال، بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ مشخص شده است که فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» تا زمان تعیین تکلیف مالی توقیف شده است. بنابر گزارش ایرنا، محمدصادق رنجکشان که سرمایه گذار فیلم بوده است، از پروژه کنار رفته است و جای خود را به عباس نادران داده است. حال آنکه پس از چهار ماه، تمام چک های عباس نادران برگشت خورده اند و به همین دلیل، سازندگان فیلم تا زمان تعیین تکلیف مالی، با توقیف مواجه شده اند. بنابر گزارش فیلم نیوز، خبر توقیف ساخت فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» تا تعیین تکلیف مشکلات مالی طی نامه ای به تاریخ ۳۰ فروردین از طرف معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، ابلاغ شده است. فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» به کارگردانی حمید نعمت الله با بازی بازیگرانی همچون لیلا حاتمی، امین حیایی، شهرام حقیقت دوست و ستاره اسکندری جلوی دوربین رفته است. حمید نعمت الله سابقه ساخت فیلم های «بی پولی»، «بوتیک»، «شعله ور» و «رگ خواب» را دارد. لیلا حاتمی در فیلم هایی مانند «جدایی نادر از سیمین»، «بی پولی»، «رگ خواب»، «در دنیای تو ساعت چند است؟»، «پرسه در مه» و «پله آخر» بازی کرده است. امین حیایی، به عنوان یکی از بازیگران فیلم سینمایی «قاتل و وحشی» سابقه بازی را در فیلم های «شعله ور»، «درخونگاه» و «نقاب» دارد. شهرام حقیقت دوست سابقه بازی را در فیلم های «درخت گلابی»، «لابی»، «زیر سقف دودی» و «عطر داغ» را دارد. ستاره اسکندی در فیلم های «سرو زیر آب» و «هیس! دخترها فریاد نمی زنند» بازی کرده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم قاتل و وحشی احتمالا تا تعیین تکلیف مالی توقیف شده است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×