روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • extraction با بازی کریس همسورث در مسیر ثبت بزرگترین افتتاحیه فیلم‌های نتفلیکس

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " extraction با بازی کریس همسورث در مسیر ثبت بزرگترین افتتاحیه فیلم‌های نتفلیکس از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ منتشر شد.

extraction با بازی کریس همسورث در مسیر ثبت بزرگترین افتتاحیه فیلم‌های نتفلیکس

نتفلیکس پیش بینی می‌کند که فیلم Extraction با بازی کریس همسورث بزرگترین افتتاحیه تاریخ فیلم‌های نتفلیکس در اولین ماه انتشار را تجربه کند.

نتفلیکس پیش بینی می کند که فیلم Extraction با بازی کریس همسورث بزرگترین افتتاحیه تاریخ فیلم های نتفلیکس در اولین ماه انتشار را تجربه کند.اوایل این ماه بود که فیلم Extraction (استخراج) بازی کریس همسورث، از شبکه نت فلیکس منتشر شد و با اینکه نقدهای متوسط و مثبت زیادی را دریافت کرده، اما توانسته نظر بسیاری از طرفداران فیلم های اکشن را جلب کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این فیلم اکشن در آستانه زدن یک رکورد تاریخی است. شبکه Netflix با انتشار توییتی در صفحه رسمی بخش فیلم نتفلیکس در توییتر، اعلام کرد که حدود ۹۰ میلیون حساب کاربری این سرویس استریم به تماشای فیلم Extraction در ۴ هفته اول انتشار آن خواهند پرداخت که در واقع بزرگ ترین افتتاحیه تاریخ فیلم های نتفلیکس تا به امروز لقب خواهد گرفت. با توجه به اعلام نتفلیکس، به نظر می رسد که فیلم استخراج هم اکنون نیز با استقبال بسیار گسترده ای مواجه بوده و قرار است تمامی رکوردهای پیشین را بشکند.این رکورد پیش از این در اختیار فیلم Six Underground (شِش زیرزمینی) به کارگردانی مایکل بی و با بازی رایان رینولدز، بوده که در ۴ هفته اول انتشار بیش از ۸۳ میلیون بار توسط کاربران نتفلیکس تماشا شده بود که حال قرار است رتبه اول را به فیلم اکشن دیگری واگذار کند. هنوز مشخص نیست که در مجموع به تماشای فیلم Extraction پرداخته اند و این آمار تنها شامل تعداد کاربرانی است که فیلم را تماشا کرده و شامل دیگر اعضای خانواده یا دوستانی که به تماشای فیلم پرداخته ، نیست. نتفلیکس پیش از این آمار خود را براساس کسانی اعلام می کرد که حداقل ۷۰ درصد یک فیلم را تماشا کرده بود، اما در حال حاضر اگر یک کاربر ۲ دقیقه یا بیشتر به تماشای یک فیلم بپردازد، در آمار جدید حساب می شود. در هر حال نتفلیکس آمار کسانی که یک فیلم را به اتمام رسانده ای را نیز در بعضی مواقع اعلام می کند. فیلم Extraction که اکشن و مبارزاتی مشابه فیلم جان ویک را دارد، برای صحنه های اکشن و همچنین بازی کریس همسورث بسیار ستایش شده، اما فیلمنامه و داستان با انتقادادی همراه بوده و حتی گروهی به انتقاد از خشونت بسیار بالای فیلم پرداخته اند. سم هارگریو کارگردانی فیلم Extraction را بر عهده داشته که اولین فیلمی است که او کارگردانی کرده است. کریس همسورث، دیوید هاربر، رودرکش جیسول، درک لوک، مانوج باجپایی، راندیپ هودا، پانکاج تریپاتی، مارک دوناتو، فی مسترسون، پراشانت نارایانان، سهیل نایر، جی علی، گتانجالی تاپا و میر ساروار، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Extraction حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " extraction با بازی کریس همسورث در مسیر ثبت بزرگترین افتتاحیه فیلم‌های نتفلیکس از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×