روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سونی یک نام رسمی برای فیلم‌های اسپایدرمن انتخاب کرده است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ منتشر شد.

سونی یک نام رسمی برای فیلم‌های اسپایدرمن انتخاب کرده است

سونی پیکچرز سرانجام یک نام رسمی برای فیلم‌های اقتباس شده از دنیای مارول و اسپایدرمن خود انتخاب کرده که بسیار متفاوت‌تر از انتظار طرفداران است.

سونی پیکچرز سرانجام یک نام رسمی برای فیلم های اقتباس شده از دنیای مارول و اسپایدرمن خود انتخاب کرده که بسیار متفاوت تر از انتظار طرفداران است.به تازگی شرکت سونی پیکچرز کالکشنی از فیلم های اقتباس شده از اسپایدرمن را در آمازون به صورت محدود برای فروش گذاشته که شامل تمامی فیلم های تولید شده براساس این شخصیت محبوب یا شخصیت های دنیای آن می شود. طبق توییت منتشر شده توسط سونی در صفحه رسمی اسپایدرمن در توییتر و همچنین صفحه آمازون، عنوان Spider-Man Universe of Characters است. این کالکشن در واقع شامل هر سه نسخه توبی مگوایر، اندرو گارفیلد و تام هالند است و همچنین انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی) و فیلم Venom (ونوم) نیز بخشی از آن هستند. نکته جالب اینجاست که شخصیت تام هالند بخشی از دنیای سینمایی مارول است، اما در اینجا سونی آن را در کنار دیگر فیلم ها و شخصیت ها به عنوان یک مجموعه و دنیای مشترک قرار داده است.حال IGN در صحبت با سونی نام رسمی دنیای فیلم های اسپایدرمن سونی را متوجه شده که نه Spider-Verse است و نه Spider-Man Universe of Characters یا Spidey-Verse. سونی اعلام کرد که Sony Pictures Universe of Marvel Characters نام رسمی فیلم های اقتباس شده از دنیای مارول و اسپایدرمن است که شامل تمامی فیلم ها می شود. اگرچه نام SPUMC عجیب است، اما در واقع از سال ۲۰۱۹ سونی از این این عنوان برای آثار اقتباس شده از دنیای اسپایدرمن استفاده کرده که شامل فیلم Kraven the Hunter (کراون شکارچی) و فیلم Morbius (موربیوس) نیز می شود. این عجیب ترین نامی نیست که سونی طی این مدت انتخاب کرده و فیلم Venom: Let There Be Carnage (ونوم: بگذارید کارنیج بیاید/بگذارید کشتار شود) دیگر نام عجیبی است که طی این مدت سونی انتخاب کرده است.فیلم Venom: Let There Be Carnage برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است و ممکن است شاهد ارتباط داشتن این فیلم با اسپایدرمن تام هالند نیز باشیم. به تازگی اکران قسمت سوم فیلم Spider-Man (اسپایدرمن) تا تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) عقب افتاده است. همچنین انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse 2 (مرد عنکبوتی: سفر به دنیای عنکبوتی ۲) برای اکران در تاریخ ۷ اکتبر ۲۰۲۲ (۱۵ مهر ۱۴۰۱) و فیلم Morbius برای اکران در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده اند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سونی یک نام رسمی برای فیلم‌های اسپایدرمن انتخاب کرده است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×