روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تاریخ اکران قسمت جدید فیلم transformers مشخص شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ منتشر شد.

تاریخ اکران قسمت جدید فیلم transformers مشخص شد

شرکت پارامونت پیکچرز تاریخ اکران قسمت جدید فیلم Transformers را تایید و اعلام کرده، اما اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشته است.

شرکت پارامونت پیکچرز تاریخ اکران قسمت جدید فیلم Transformers را تایید و اعلام کرده، اما اطلاعات بیشتری را به اشتراک نگذاشته است.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران قسمت جدید فیلم Transformers (تبدیل شوندگان) مشخص شده، اما مشخص نیست متعلق به کدام یک از پروژه های در دست ساخت آن است. طبق اطلاعات ثبت شده، یک فیلم بدون عنوان از این مجموعه فیلم اکشن و علمی تخیلی برای اکران در تاریخ ۲۴ ژوئن ۲۰۲۲ (۳ تیر ۱۴۰۱) برنامه ریزی شده است، اما اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. در حال حاضر ساخت سه پروژه از مجموعه Transformers تایید شده که دو پروژه فیلم لایو اکشن و پروژه سوم یک انیمیشن سینمایی با بودجه بزرگ است. ماه بهمن گذشته بود که شرکت پارامونت پیکچرز و هاسبرو از ساخت دو فیلم مستقل و مجزا از این مجموعه علمی تخیلی خبر داده بودند و دو نویسنده نیز برای این دو پروژه استخدام شده است.جیمز وندربیلت، نویسنده آثاری چون فیلم Zodiac (زودیاک)، فیلم The Amazing Spider-Man (مرد عنکبوتی شگفت انگیز) و فیلم Murder Mystery (راز جنایت)، وظیفه نوشتن فیلمنامه یکی از دو پروژه جدید فیلم Transformers و جوبی هارولد، نویسنده فیلمنامه فیلم King Arthur: Legend of the Sword (شاه آرتور: افسانه شمشیر) و فیلم Army of the Dead (ارتش مردگان)، وظیفه نوشتن پروژه دیگر را بر عهده دارند. پیش بینی می شود که یکی از این دو پروژه دنباله فیلم Bumblebee (بامبل بی) و پروژه دیگر قسمت اصلی مجموعه تبدیل شوندگان باشد. همچنین به تازگی جاش کولی، کارگردان انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب بازی ۴) که برای آن جایزه اسکار بهترین انیمیشن سال را نیز دریافت کرده، وظیفه کارگردانی انیمیشن Transformers را بر عهده گرفته است.اندرو بارر و گابریل فراری که سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Ant-Man and the Wasp (انت-من و واسپ) را در کارنامه خود داشتند، وظیفه نوشتن فیلمنامه انیمیشن Transformers را بر عهده دارند. همچنین پارامونت خبر از تغییراتی در تاریخ اکران فیلم The Trial of the Chicago 7 (محاکمه ی ۷ شیکاگویی) نیز داده است که براساس آن، اکران محدود این فیلم طبق برنامه قبلی از تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد، اما اکران گسترده فیلم با دو هفته تاخیر و از تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ (۲۵ مهر ۱۳۹۹) آغاز می شود. اکران گسترده این فیلم پیش از این برای تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده بود.وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Trial of the Chicago 7 بر عهده آرون سورکین، نویسنده برنده جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Social Network (شبکه اجتماعی) بوده است. پس از فیلم Molly's Game (بازی مالی)، این فیلم دومین تجربه کارگردانی سورکین است. ساشا بارون کوهن، ادی ردمین، یحیی عبدالمتین دوم، جرمی استرانگ، جوزف گوردون لویت، الکس شارپ، ویلیام هرت، توماس میدلتیچ، مایکل کیتون و مارک رایلنس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Trial of the Chicago 7 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تاریخ اکران قسمت جدید فیلم transformers مشخص شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×