روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • تصاویر جدیدی از فیلم free guy با حضور رایان رینولدز و تایکا وایتیتی منتشر شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تصاویر جدیدی از فیلم free guy با حضور رایان رینولدز و تایکا وایتیتی منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۵ منتشر شد.

تصاویر جدیدی از فیلم free guy با حضور رایان رینولدز و تایکا وایتیتی منتشر شد

مجله توتال فیلمز در شماره جدید خود تصاویر جدیدی از فیلم Free Guy با بازی رایان رینولدز و تایکا وایتیتی را منتشر کرده است.

مجله توتال فیلمز در شماره جدید خود تصاویر جدیدی از فیلم Free Guy با بازی رایان رینولدز و تایکا وایتیتی را منتشر کرده است.ماه آذر گذشته بود که شرکت والت دیزنی و فاکس قرن بیستم اولین تریلر رسمی فیلم Free Guy (مرد آزاد) را منتشر کردند و مدتی پیش مشخص شد که این فیلم کمدی اکشن به علت شیوع ویروس کرونا دیگر قرار نیست در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) اکران شود و حال با چند ماه تاخیر قرار است در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۱ آذر ۱۳۹۹) روی پرده برود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از این فیلم اکشن کمدی منتشر شده است. مجله توتال فیلم شماره جدید خود را به فیلم Free Guy اختصاص داده و علاوه بر دو تصویر روی جلد که رایان رینولدز، بازیگر نقش گای به همراه شخصیت جودی کومر قابل مشاهده است، این مجله سه تصویر جدید دیگر از این فیلم را نیز منتشر کرده است. در دو تصویر شاهد حضور کومر و رینولدز هستیم و در تصویر سوم تایکا وایتیتی، شخصیت منفی فیلم به همراه جو کری و آتکارش آمبودکار، قابل مشاهده است و شما در ادامه می توانید این تصاویر را مشاهده کنید:رایان رینولدز، تایکا وایتیتی، جودی کومر، جو کری، آتکارش آمبودکار، چنینگ تیتوم، لیل رل هاوری، کامیل کاستک، ریچارد تایلر بلوینس (نینجا) و شان ویلیام مک لاکلین (جک سپتیک آی)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Free Guy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. وظیفه کارگردانی فیلم مرد آزاد براساس فیلمنامه ای از مت لیبرمن و زک پن بر عهده شاون لوی، کارگردان سه گانه فیلم Night at the Museum (شب در موزه) و چند قسمت از سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا)، بوده است.فیلم Free Guy داستان شخصیتی به نام گای را بر دنبال می کند که گوینده یک بانک است. در واقع او یک NPC است و در یک بازی ویدیویی زندگی می کند که دنیای جهان باز و بسیار خشنی دارد. او در ادامه متوجه می شود که در حال زندگی در یک بازی ویدیویی است و این بازی در حال تعطیلی است و حال با کمک و استفاده از یک آواتار بازی، او سعی می کند تا از تلاش سازندگان بازی برای تعطیلی بازی و خاموشی دنیای او، جلوگیری کند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تصاویر جدیدی از فیلم free guy با حضور رایان رینولدز و تایکا وایتیتی منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×