روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • اکران دو فیلم جان ویک 4 و the hitman's wife's bodyguard یک سال عقب افتاد؛ اعلام تاریخ اکران جدید spiral

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اکران دو فیلم جان ویک 4 و the hitman's wife's bodyguard یک سال عقب افتاد؛ اعلام تاریخ اکران جدید spiral از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ منتشر شد.

اکران دو فیلم جان ویک 4 و the hitman's wife's bodyguard یک سال عقب افتاد؛ اعلام تاریخ اکران جدید spiral

شرکت لاینزگیت از عقب افتادن اکران فیلم John Wick 4 و فیلم The Hitman's Wife's Bodyguard خبر داد و همچنین تاریخ اکران جدید فیلم Spiral را نیز اعلام کرد.

شرکت لاینزگیت از عقب افتادن اکران فیلم John Wick 4 و فیلم The Hitman's Wife's Bodyguard خبر داد و همچنین تاریخ اکران جدید فیلم Spiral را نیز اعلام کرد.در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت لاینزگیت از تغییرات گسترده در برنامه اکران فیلم های آینده خود خبر داده است. شیوع و همه گیری گسترده ویروس کرونا در سراسر جهان باعث شده تا اکران فیلم های متعددی از جمله فیلم های والت دیزنی، دنیای سینمایی مارول و سونی پیکچرز شود و حال نوبت به لاینزگیت رسیده تا این تغییرات را ایجاد کند. طبق خبری که هالیوودریپورتر منتشر کرده، فیلم John Wick 4 (جان ویک ۴) یکی از این فیلم ها است که لاینزگیت از عقب افتادن اکران آن به مدت یک سال کامل خبر داده تا طرفداران این مجموعه فیلم اکشن حسابی ناامید شوند. بدین ترتیب قسمت چهارم فیلم John Wick (جان ویک) که پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) اکران شود، اکنون با یک سال تاخیر قرار است در تاریخ ۲۷ می ۲۰۲۲ (۶ خرداد ۱۴۰۱) روی پرده برود.با توجه به اینکه فیلم John Wick 4 هنوز فیلمبرداری نشده و بازیگران اصلی به خصوص کیانو ریوز نیز در پروژه های دیگری حضور دارند و تولید این پروژه ها فعلا متوقف است، این تاخیر خیلی هم عجیب به نظر نمی رسد تا تیم تولید زمان کافی را برای جلوی دوربین بردن فیلم داشته باشد. همچنین فیلم Spiral (مارپیچ) با بازی کریس راک که اسپین آف مجموعه فیلم Saw (اره) است و پیش از این برای اکران در تاریخ ۱۵ می ۲۰۲۰ (۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده و اکران آن به علت شیوع کرونا و تعطیلی سینماها تا مدت زمان نامشخصی عقب افتاده بود، اکنون این فیلم ترسناک با یک سال تاخیر قرار است به جای قسمت چهارم فیلم جان ویک در تاریخ ۲۱ می ۲۰۲۱ (۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰) اکران شود.همچنین فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard (بادیگارد همسر آدمکش) با بازی رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون دیگر فیلم مورد انتظار لاینگزیت در سال ۲۰۲۰ بود که اکران آن با یک سال تاخیر مواجه شده و حال این فیلم کمدی اکشن که پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۸ آگوست ۲۰۲۰ (۷ شهریور ۱۳۹۹) اکران شود، اکنون برای اکران در تاریخ ۲۰ آگوست ۲۰۲۱ (۲۹ مرداد ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است. مابقی تاریخ اکران جدید فیلم های لاینگزیت به این شرح است: فیلم Fatale با بازی هیلاری سوانک در تاریخ ۳۰ اکتبر ۲۰۲۰ (۹ آبان ۱۳۹۹)، فیلم Voyagers در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ (۵ آذر ۱۳۹۹)، فیلم The Asset در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۲۱ (۳ اردیبهشت ۱۴۰۰)، فیلم Barb and Star Go to the Vista Del Mar با بازی کریستن ویگ در تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۲۱ (۲۵ تیر ۱۴۰۰) و فیلم The Devil's Light در تاریخ ۸ ژانویه ۲۰۲۱ (۱۹ دی ۱۳۹۹). فیلم Run با بازی سارا پولسن و فیلم Jesus Revolution نیز هنوز تاریخ اکران جدیدی دریافت نکرده اند. همچنین دو فیلم دیگر لاینزگیت یعنی فیلم Chaos Walking (هرج و مرج گام برمی دارد) و فیلم The Unbearable Weight of Massive Talent قرار است طبق برنامه قبلی به ترتیب در تاریخ ۲۲ ژانویه ۲۰۲۱ (۳ بهمن ۱۳۹۹) و در تاریخ ۱۹ مارس ۲۰۲۱ (۲۹ اسفند ۱۳۹۹) اکران شوند و در حال حاضر تغییری در برنامه اکران این دو فیلم اعمال نشده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اکران دو فیلم جان ویک 4 و the hitman's wife's bodyguard یک سال عقب افتاد؛ اعلام تاریخ اکران جدید spiral از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×