روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " ریشی کاپور، بازیگر و ستاره سرشناس بالیوود درگذشت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ منتشر شد.

ریشی کاپور، بازیگر و ستاره سرشناس بالیوود درگذشت

ریشی کاپور، بازیگر و ستاره سرشناس سینمای بالیوود که پس راج کاپور است، در سن ۶۷ سالگی دار فانی را وداع گفت.

ریشی کاپور، بازیگر و ستاره سرشناس سینمای بالیوود که پس راج کاپور است، در سن ۶۷ سالگی دار فانی را وداع گفت.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ریشی کاپور، بازیگر و ستاره سرشناس سینمای بالیوود در سن ۶۷ سالگی درگذشت. طبق اعلام خانواده وی، کاپور به علت ابتلا به سرطان خون و پس از حدود دو سال مبارزه سرانجام بامداد امروز چشم از جهان فرو بست. کاپور که بیشتر به عنوان بازیگر فیلم های عاشقانه شناخته می شود و یکی از معروف ترین اعضای خانواده کاپور نیز بوده، در سال ۲۰۱۸ به بیماری سرطان خون مبتلا شد و یک دوره طولانی درمانی را نیز در نیویورک گذرانده بود و مدتی پیش تصمیم به بازگشت به هند گرفت. مرگ ریشی کاپور با واکنش های زیادی در بین هنرپیشه ها و سیاستمداران بالیوود نیز مواجه بوده و آمیتا باچان، دیگر اسطوره سینمای بالیوود که بارها با ریشی کاپور هم بازی بوده، گفت که مرگ وی باعث شده او احساس نابودی کند.ریشی کاپور فرزند راج کاپور و نوه پریتویراج کاپور است که از سال ۱۹۷۰ رسما وارد عرصه بازیگری شد و در بیش از ۹۰ فیلم به نقش آفرینی پرداخته است. کاپور برای بازی در فیلم Mera Naam Joker که در سال ۱۹۷۰ منتشر شد، جایزه نشنال فیلم را دریافت کرد. نیتو سینگ، همسر ریشی کاپور است که به همراه یکدیگر در آثار مختلفی نقش آفرینی کرده بودند و حاصل این ازدواج دو فرزند به نام های رانبیر و ریدیما بوده است. نارندرا مودی، نخست وزیر هند نیز به فوت ریشی کاپور واکنش نشان داد و گفت که حتی در شبکه های اجتماعی نیز ارتباط و یاد کردن او را ادامه خواهد داد و اضافه کرد که او علاقه مند به فیلم و پیشرفت هند بوده است.کاپور در طول فعالیت خود برای بازی در آثاری چون فیلم Laila Majnu، فیلم Debt، فیلم Moonlight، فیلم Sometimes، فیلم Sea و فیلم Lightning شناخته می شود. کاپور در سال ۱۹۹۹ برای اولین بار یک فیلم به نام Let’s Go Back را کارگردانی کرد. او در طی سال های ۲۰۰۰ به بعد بیشتر در نقش های مکمل بازی کرد که از جمله این آثار محبوب می توان به فیلم Namastey London و فیلمLove Aj Kal اشاره کرد. فیلم The Body آخرین فیلمی بود که کاپور در آن بازی کرد و این فیلم در سال ۲۰۱۹ منتشر شده بود. به تازگی عرفان خان، دیگر ستاره سینما بالیوود نیز در سن ۵۳ سالگی به علت بیماری سرطان نورواندوکرین دار فانی را وداع گفته بود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " ریشی کاپور، بازیگر و ستاره سرشناس بالیوود درگذشت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×