روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم now you see me 3 با نویسنده american hustle در دست ساخت است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ منتشر شد.

فیلم now you see me 3 با نویسنده american hustle در دست ساخت است

شرکت لاینگزیت از استخدام نویسنده فیلم American Hustle برای نوشتن فیلمنامه فیلم Now You See Me 3 خبر داده است.

شرکت لاینگزیت از استخدام نویسنده فیلم American Hustle برای نوشتن فیلمنامه فیلم Now You See Me 3 خبر داده است.سال ۲۰۱۳ بود که فیلم Now You See Me (اکنون مرا می بینی) روی پرده های سینما رفت و با وجود دریافت نقدهای متوسط، مورد توجه تماشاگران قرار گرفت و بیش از ۳۵۱ میلیون دلار در سراسر جهان نیز فروش کرد. پس از آن فیلم Now You See Me 2 (اکنون مرا می بینی ۲) در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، اما دنباله این فیلم نتوانست مانند قسمت اول عمل کند و علاوه بر دریافت نقدهای ضعیف تر، تماشاگران نیز استقبال کمتری از فیلم کردند و این فیلم تنها حدود ۳۳۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد که باعث شد تا احتمال ساخت قسمت سوم این فیلم کمرنگ تر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Now You See Me 3 (اکنون مرا می بینی ۳) رسما در دست ساخت است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، اریک وارن سینگر، نویسنده فیلم American Hustle (حقه بازی آمریکایی) وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Now You See Me 3 را بر عهده گرفته است. جسی آیزنبرگ، مارک روفالو، وودی هارلسون، آیلا فیشر، دیو فرانکو، مورگان فریمن و لیزی کاپلان، از جمله بازیگرانی بودند که در دو قسمت اول این فیلم حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند، اما تاکنون حضور و بازگشت هیچ بازیگری در قسمت سوم فیلم Now You See Me تایید نشده است. وارن سینگر وظیفه دارد تا رویکرد تازه و جدیدی از این مجموعه را ارائه کند که این موضوع ظاهرا شامل معرفی شخصیت های جدید به جهان فیلم و همچنین خلق و ارائه فرصت های جدید برای بازیگران اصلی است تا بتوانند بار دیگر برای بازی در نقش های خود بازگردند.در هر حال هنوز مشخص نیست که بازیگران اصلی در نهایت باز خواهند گشت یا قسمت جدید آن با شخصیت های جدیدی تولید و منتشر خواهد شد و با توجه به اطلاعات منتشر شده، به نظر می رسد که هنوز هیچ یک از بازیگران دو فیلم اول قراردادی برای حضور در قسمت سوم ندارند و حتی ممکن است شاهد بازگشت بخشی از آن ها نیز نباشیم و شخصیت های جدید و دیگری جانشین آن ها شوند. در هر حال هنوز اطلاعات بیشتری از فیلم Now You See Me 3 از جمله بازیگران، کارگردان و تاریخ اکران در دسترس نیست و باید منتظر انتشار خبرهای بیشتری در آینده نزدیک توسط لاینزگیت باشیم. همچنین وارن سینگر در تیم نویسندگان فیلم Top Gun: Maverick (تاپ گان: ماوریک) نیز بوده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم now you see me 3 با نویسنده american hustle در دست ساخت است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×