روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • سیمو لیو و آوکافینا در ویدیو جدید از پشت صحنه فیلم shang-chi and the legend of the ten rings

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سیمو لیو و آوکافینا در ویدیو جدید از پشت صحنه فیلم shang-chi and the legend of the ten rings از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ منتشر شد.

سیمو لیو و آوکافینا در ویدیو جدید از پشت صحنه فیلم shang-chi and the legend of the ten rings

ویدیو جدیدی از پشت صحنه فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings منتشر شده که در آن شاهد حضور سیمو لیو و آوکافینا هستیم.

ویدیو جدیدی از پشت صحنه فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings منتشر شده که در آن شاهد حضور سیمو لیو و آوکافینا هستیم.مقاله مرتبطشیوع و همه گیری ویروس کرونا در سراسر جهان باعث شده تا مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings (شانگ-چی و افسانه ۱۰ حلقه) در استرالیا مانند بسیاری از فیلم ها متوقف شود و در حال حاضر زمان از سرگیری آن مشخص نیست. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، ویدیوی جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری این فیلم منتشر شده است. این صحنه در واقع پیش از توقف فیلمبرداری فیلم Shang-Chi (شانگ چی) در حال ضبط بوده که در طول آن برای اولین بار شاهد حضور سیمو لیو، بازیگر نقش شانگ چی و آوکافینا که اطلاعاتی از نقش وی منتشر نشده، هستیم. اطلاعات خیلی زیادی از این صحنه در دسترس نیست، اما به نظر می رسد که یک ورودی است که شاید ورودی یک کلاب یا یک مکان دیگر باشد که فعلا نمی توان در مورد آن به درستی قضاوت کرد و نظر قطعی داد. شما در ادامه می توانید این ویدیو را تماشا کنید:دانلود از آپاراتسیمو لیو در نقش شانگ چی، تونی لیانگ در نقش ماندرین و آوکافینا، از جمله بازیگرانی هستند که حضور آن ها در فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings رسما تایید و اعلام شده است و همچنین خبرهایی مبنی بر حضور رونی چینگ، فلورین مانتینو و میشل یئو در فیلم Shang-Chi نیز شنیده می شود. دنیل کرتون، کارگردان فیلم Short Term 12 (بخش کوتاه مدت شماره ۱۲) و فیلم Just Mercy (فقط بخشش)، وظیفه کارگردانی فیلم Shang-Chi را بر عهده دارد. وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم مورد انتظار از دنیای سینمایی مارول نیز بر عهده دیوید کالاهام، نویسنده فیلم Godzilla (گودزیلا) و فیلم Zombieland: Double Tap (سرزمین زامبی ها: دابل تپ)، بوده است.فیلم Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۲ فوریه ۲۰۲۱ (۲۴ بهمن ۱۳۹۹) اکران شود، اما اکنون با حدود سه ماه تاخیر برای اکران در تاریخ ۷ می ۲۰۲۱ (۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سیمو لیو و آوکافینا در ویدیو جدید از پشت صحنه فیلم shang-chi and the legend of the ten rings از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×