روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " حامد عنقا از وضعیت ساخت سریال آقازاده صحبت کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ منتشر شد.

حامد عنقا از وضعیت ساخت سریال آقازاده صحبت کرد

حامد عنقا، نویسنده و تهیه کننده سریال شبکه نمایش خانگی آقازاده درباره وضعیت تولید این سریال ایرانی صحبت‌هایی کرده است.

حامد عنقا، نویسنده و تهیه کننده سریال شبکه نمایش خانگی آقازاده درباره وضعیت تولید این سریال ایرانی صحبت هایی کرده است.سریال «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا جلوی دوربین رفته است. در حال حاضر تولید این سریال به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شده است. این سریال با حضور امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، جمشید هاشم پور، سینا مهراد، دیبا زاهدی، سامیه لک، مسعود فروتن، سعید داخ، روزبه معینی، امین حیایی، کامبیز دیرباز، نیکی کریمی و محمدحسین لطیفی به عنوان تیم بازیگران جلوی دوربین رفته است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ حامد عنقا، تهیه کننده و نویسنده سریال «آقازاده» درباره وضعیت این سریال صحبت کرده است. او البته در ابتدا این سریال را سخت ترین کار خود عنوان کرده است. وی در این باره چنین گفت:«آقازاده» سخت ترین تولید من بوده است. کسانی که مرا می شناسند می دانند که شکل حضور من در پروژه هایی که به عنوان طراح و نویسنده حضور دارم، در عرصه تولید فرق می کند و عنوان طراح به این معنا است که محصول را طراحی می کنم نه قصه و در انتخاب بازیگران، عوامل، موسیقی و تدوین و صداگذاری هم پا به پای کارگردان هستم. این موضوع بعد از اینکه وارد تهیه کنندگی شدم چند برابر شد.حامد عنقا ادامه داد:این روزها کارهای پیش تولید را برای فیلمبرداری مجدد انجام می دهیم. فکر می کنم دو سریال در شبکه نمایش خانگی است که زیر یک درصد از کارشان مانده و آقای طباطبایی نژاد هم اعلام کردند «آقازاده» و «قورباغه» چنین وضعیتی دارند. اما ادامه کار پروتکلی دارد که باید از طرف وزارت ارشاد اعلام شود تا نهایت مراقبت برای سلامتی اعضای گروه وجود داشته باشد و ریسکی برای سلامتی شان به وجود نیاید. بنابراین ما منتظریم تا از طرف وزارت ارشاد و ستاد ملی کرونا این موضوع اعلام شود.حامد عنقا درباره زمان پخش سریال «آقازاده» گفت:ما در شرایطی که فکر نمی کردیم ویروس منحوس کرونا دامان ما را هم آلوده کند، می خواستیم با آغاز ماه مبارک پخش کار را شروع کنیم. اکنون هم تمام تلاشمان را می کنیم تا در نزدیک ترین زمان به نتیجه برسیم. بیش از ۹۰ درصد کار ضبط شده اما از آنجایی که ما فیلمبرداری را به صورت رج زدن جلو بردیم، هنوز باید سکانس هایی را بگیریم تا قسمت های یک تا ده سریال را تکمیل کنیم. فکر می کنم از یک هفته ده روز بعد از اینکه فیلمبرداری مان را شروع کنیم با هماهنگی وزارت ارشاد و اخذ پروانه نمایش بتوانیم پخش سریال را آغاز کنیم.شما کاربران زومجی درباره صحبت های حامد عنقا و تیم بازیگران سریال «آقازاده» چه نظری دارید؟

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " حامد عنقا از وضعیت ساخت سریال آقازاده صحبت کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×