روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • فیلم the king of staten island با بازی پیت دیویدسون از پلتفرم دیجیتالی منتشر خواهد شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم the king of staten island با بازی پیت دیویدسون از پلتفرم دیجیتالی منتشر خواهد شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۱۰ منتشر شد.

فیلم the king of staten island با بازی پیت دیویدسون از پلتفرم دیجیتالی منتشر خواهد شد

یونیورسال پیکچرز تصمیم به انتشار فیلم دیگری در پلتفرم دیجیتالی گرفته و حال نوبت به فیلم The King of Staten Island با بازی پیت دیویدسون رسیده است.

یونیورسال پیکچرز تصمیم به انتشار فیلم دیگری در پلتفرم دیجیتالی گرفته و حال نوبت به فیلم The King of Staten Island با بازی پیت دیویدسون رسیده است.مقاله مرتبطدر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت یونیورسال پیکچرز تصمیم به انتشار فیلم دیگری روی پلتفرم های دیجیتالی گرفته است. یونیورسال رسما تایید کرد که فیلم The King of Staten Island (پادشاه استتن آیلند) قرار است به جای اکران در سینماها روی پلتفرم های دیجیتالی در دسترس کاربران قرار بگیرد. طبق اعلامیه یونیورسال، این فیلم کمدی از تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۲۳ خرداد ۱۳۹۹) با پرداخت هزینه اجاره ۲۰ دلار منتشر خواهد شد که در واقع این فیلم قرار است یک هفته زودتر از برنامه اکران اولیه آن منتشر شود. پیت دیویدسون، بل پاولی، بیل بر، مود آپاتو، جیمی تاترو، پاملا ادلون، مویسس آریاس، مریسا تومی و استیو بوشمی، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The King of Staten Island حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم پیش از این قرار بود در SXSW نمایش داده شود که شیوع و همه گیری ویروس کرونا باعث لغو این فستیوال فیلم و در ادامه لغو اکران فیلم پادشاه استتن آیلند شود. جاد اپتاو وظیفه کارگردانی فیلم The King of Staten Island را بر عهده داشته که این اولین فیلم وی از زمان کارگردانی و اکران فیلم Trainwreck (فاجعه) در سال ۲۰۱۵ بوده است. همچنین فیلم پادشاه استتن آیلند مهمترین فیلم و نقشی است که پیت دیویدسون تا به امروز در آن نقش آفرینی کرده است. یونیورسال پیش از این انیمیشن Trolls World Tour (تور جهانی ترول ها) را در پلتفرم های دیجیتالی منتشر کرده بود که عملکرد بسیار موفق آن باعث شد تا یونیورسال تصمیم به انتشار آثار بیشتری بگیرد.همچنین این موضوع باعث شده تا آثار بیشتری به جای اکران در سینماها راهی پلتفرم های دیجیتالی یا سرویس های استریم شوند که انیمیشن Scoob (اسکوب) برای انتشار در پلتفرم های دیجیتالی و فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول) برای انتشار از سرویس استریم دیزنی پلاس، از جمله این آثار هستند. علاوه بر کارگردانی و بازی، اپتاو دیویدسون به همراه دیو سیرس وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم The King of Staten Island را نیز بر عهده داشته اند که این فیلم کمدی داستان یک مرد جوان به نام اسکات را دنبال می کند که در استتن آیلند در نیویورک به همراه مادر و خواهرش زندگی می کند. او در حالی که تنها ۷ سالش بود، پدرش را که یک آتش نشان بود، از دست داد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم the king of staten island با بازی پیت دیویدسون از پلتفرم دیجیتالی منتشر خواهد شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×