روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • علاقه مندی مایکل دووگرتی به ساخت فیلم godzilla در دوران پیش از میلاد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " علاقه مندی مایکل دووگرتی به ساخت فیلم godzilla در دوران پیش از میلاد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۹ منتشر شد.

علاقه مندی مایکل دووگرتی به ساخت فیلم godzilla در دوران پیش از میلاد

مایکل دووگرتی، کارگردان فیلم Godzilla: King of the Monsters به‌تازگی در مورد ایده ساخت فیلم Godzilla در دوران پیش از میلاد صحبت کرده است.

مایکل دووگرتی، کارگردان فیلم Godzilla: King of the Monsters به تازگی در مورد ایده ساخت فیلم Godzilla در دوران پیش از میلاد صحبت کرده است.فیلم Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) نتوانست به تضمینی برای ادامه دادن دنیای سینمایی MonsterVerse تبدیل شود و همین موضوع باعث شد تا اکران فیلم Godzilla vs Kong (گودزیلا علیه کونگ) تا تاریخ ۲۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۳۰ آذر ۱۳۹۹) عقب بیفتد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سازنده این فیلم ایده ای دارد که براساس آن با گودزیلا و دیگر تایتان ها به دوران پیش از میلاد مسیح سفر کنیم. دریافت نقدهای متوسط و همچنین عملکرد ناامید کننده در گیشه باعث نشده تا مایکل دووگرتی، کارگردان فیلم King of the Monsters به ساخت فیلم های بیشتری از گودزیلا علاقه نداشته باشد و همچنین ایده های خود برای ساخت آن را مطرح نکند. در جریان یک پرسش و پاسخ در توییتر که پس از برنامه تماشای دوباره فیلم Godzilla: King of the Monsters ترتیب داده شده بود، دووگرتی از وجود ایده های ساخت یک فیلم Godzilla در دوراه باستان و پیش از میلاد مسیح گفت و در مورد آن صحبت کرد. او گفت:من عاشق این ایده هستم که با گودزیلا و دیگر تایتان ها به هزاران سال قبل برگردیم. آن ها میلیون ها سال حاکمان اصلی کره زمین بودند و من در فیلم King of the Monsters می خواستم با استفاده و به تصویر کشیدن نشانه ها و تایتان ها به شکل یک هیروگلیف باستانی، به این موضوع اشاره کنم. در مورد چگونگی پایان یافتن و گیر افتادن گیدورا در یخ ها، دوست دارم نشان دهم که او در آخرین نبرد خود با گودزیلا چگونه شکست خورد و در آب های یخ زده گرفتار شد. من هنوز دوست دارم ایده فیلم گودزیلا پیش از میلاد را انجام دهم. جایی که سرانجام ما در یک دنیای باستانی انسان ها و هیولاها را در کنار هم ببینیم؛ چیزی مثل یک نسخه امروزی تر کارهای ری هری هاوزن. یا شاید فقط به گذشته برویم و سرانجام انسان ها را از معادله اتقافات فیلم خارج کنیم.در واقع عنصر شخصیت های انسانی همچنان یک مشکل در این فیلم ها هستند. استودیوها هنوز در ایجاد شخصیت هایی واقع گرایانه و خوب برای اینکه تمرکز فیلم از روی مبارزه هیولاها به آن ها منتقل شود، ناتوان هستند که چنین مشکلاتی در فیلم های گودزیلا و به خصوص در فیلم Godzilla: King of the Monsters وجود داشت که مردم اهمیت زیادی به شخصیت های انسانی نمی دادند و در واقع منتظر نبرد بین هیولاها بودند.در فیلم Godzilla که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، جو برادی پس از مرگ همسرش شروع به جستجو در مورد پشت صحنه حادثه انفجار نیروگاه بود که در ادامه او به همراه پسرش از وجود هیولاهای غول پیکر که خطری برای نسل انسان ها بودند، پرده برداشت. بااین حال، با توجه به عملکرد فیلم Godzilla: King of the Monsters، حداقل در حال حاضر بسیار بعید است که شاهد فیلمی از گودزیلا در دوران پیش از میلاد و دوران باستانی باشیم.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " علاقه مندی مایکل دووگرتی به ساخت فیلم godzilla در دوران پیش از میلاد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×