روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " همکاری نتفلیکس با کارگردان train to busan برای سریال ترسناک hellbound از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ منتشر شد.

همکاری نتفلیکس با کارگردان train to busan برای سریال ترسناک hellbound

کمپانی نتفلیکس قصد دارد تا برای ساخت سریال ترسناک Hellbound با یئون سنگ هو، کارگردان فیلم Train to Busan همکاری کند.

کمپانی نتفلیکس قصد دارد تا برای ساخت سریال ترسناک Hellbound با یئون سنگ هو، کارگردان فیلم Train to Busan همکاری کند.یئون سنگ هو، کارگردان و نویسنده کره ای که در سال ۲۰۱۶ با فیلم Train to Busan توجهات زیادی را به خودش جلب کرد، حالا قصد دارد به همکاری با کمپانی نتفلیکس ادامه بدهد. نتفلیکس نسخه دیجیتالی فیلم Train to Busan را پخش کرده بود و حالا می خواهد برای ساخت سریال ترسناکی به نام Hellbound با یئون همکاری کند.اخبار مرتبط:این سریال که بر اساس یک وب تون (نوعی کامیک که در اینترنت منتشر می شود) کره ای به اسم Hell ساخته می شود، درباره بقا در جامعه ای آشفته و پرهرج و مرج است که در آن گروهی از موجودات با قدرت های فراطبیعی، قصد دارند مردم را به جهنم ببرند. این در حالی است که یک گروه مذهبی جدید اعتقاد دارند که این موجودات بر اساس تقدیر الهی به وجود آمده اند. در چنین شرایطی، مردم عادی باید برای زنده ماندن و رهایی از وضعیت به وجود آمده تلاش کنند. به طور کلی ماجراهای این سریال مربوط به افرادی است که با یک آشفتگی اجتماعی بی سابقه دست و پنجه نرم می کنند.یئون برای نگارش داستان سریال Hellbound با یک تصویرگر کره ای به اسم چوی جیو سئوک که سابقه کار روی وب تون Songgot را دارد همکاری می کند. از روی Songgot نیز در سال ۲۰۱۵ یک سریال تلویزیونی در سبک درام ساخته شده بود. سریال Hellbound به وسیله استودیوی کره ای Lezhin Studio تهیه می شود.اکران فیلم Train to Busan در سال ۲۰۱۶ یک نقطه عطف بزرگ در کارنامه هنری یئون محسوب می شود. داستان این فیلم درباره مسافران یک قطار بود که به سمت شهر بوسان سفر می کردند. اما زامبی ها تمام کشور را اشغال کرده بودند و قصد داشتند مسافرین این قطار را نیز از بین ببرند.یئون پس از فیلم زامبی محور Train to Busan که تحسین های زیادی را در سطح بین المللی برای او به همراه داشت، در سال ۲۰۱۸ فیلم ابرقهرمانی Psychokinesis را ساخت که یک بار دیگر نمرات بسیار خوبی از منتقدان گرفت. او همچنین قصد دارد با ساخت دنباله Train to Busan دوباره به سبک اکشن ترسناک بازگردد. این دنباله قرار است در ماه آگوست (حدود چهار ماه دیگر) در کشور کره جنوبی به اکران درآید.کمپانی Netflix علاوه بر سریال ترسناک Hellbound، در حال تولید یک سریال کره ای دیگر نیز هست که بر اساس وب تون زامبی محور All of Us Are Dead ساخته می شود. همچنین اخیرا در اخبار سینما و تلویزیون داشتیم که نتفلیکس حق پخش دو فیلم جدید به نام های Enola Holmes و The Starling را به دست آورده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " همکاری نتفلیکس با کارگردان train to busan برای سریال ترسناک hellbound از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×