روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تمجید خالقِ بازی the last of us از سریال better call saul از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ منتشر شد.

تمجید خالقِ بازی the last of us از سریال better call saul

نیل دراکمن، خالق بازی‌هایی مثل Uncharted و The Last of Us نظرش درباره‌ی فصل آخرِ Better Call Saul‌ را در توییترش به اشتراک گذاشت. همراه زومجی باشید.

نیل دراکمن، خالق بازی هایی مثل Uncharted و The Last of Us نظرش درباره ی فصل آخرِ Better Call Saul را در توییترش به اشتراک گذاشت. همراه زومجی باشید.مقالات مرتبطسریال «بهتره با ساول تماس بگیری» (Better Call Saul)، پیش درآمدِ «بریکینگ بد» (Breaking Bad) که پیرامونِ وکیلِ شیاد هایزنبرگ می چرخد، در حالی هفته ی گذشته به پایانِ فصل پنجمش رسید که فقط یک فصل دیگر از آن باقی مانده است. «ساول» درست مثلِ سریالِ مادرش هرچه از عمرش می گذرد هیجان انگیزتر، تاریک تر و حیرت انگیزتر می شود و فینالِ فصل پنجم هم با دگرگون سازی زندگی تمامِ کاراکترهایش، دیوانه وارتر از همیشه به پایان رسید. یکی دیگر از ویژگی های مشترکِ «ساول» و «بریکینگ بد» این است که هرچه به پایان می رسند، در رسانه ها و بینِ عموم بینندگان پُرسروصداتر می شوند.از همین رو در جریانِ هفته های گذشته، نه تنها وس اندرسون، از «ساول» به عنوان یکی از بهترین سریال هایی که این روزها می بیند نام برد، بلکه گیرمو دل تورو در توییترش از تماشای اپیزودِ «حامل پول» (اپیزود هشتم، فصل پنجم) به عنوانِ «یک لذت» یاد کرد. جُرج آر. آر. مارتین، خالقِ «نغمه ی یخ و آتش»، «ساول» را در کنار «اُزارک» به طرفدارانش پیشنهاد کرد و این در حالی است که نام افرادی مثل دارن آرنوفسکی («قوی سیاه»، «مادر!»)، کریستوفر مک کوئری («ماموریت غیرممکن ۵ و ۶») و استیون سودربرگ («یازده یار اوشن») نیز در بینِ طرفدارانِ «ساول» دیده می شود. حالا یکی از سرشناس ترین افرادِ مشغول در حوزه ی بازیسازی به جمعِ آنها اضافه شده است: نیل دراکمن، کارگردانِ استودیوی بازیسازی ناتی داگ و یکی از خالقانِ مجموعه های Uncharted و The Last of Us. دراکمن که سال ها پیش به علاقه اش به «ساول» اشاره کرده بود، مجددا به مناسبت اتمام فصل پنجمِ این سریال، در توییترش نوشت:تمام «بهتره با ساول تماس بگیری» رو دیدم؛ سریالی که بی وقفه به زندگیش به عنوانِ یکی از بهترین سریال های تلویزیون از لحاظ نویسندگی، کارگردانی و بازیگری ادامه می ده. لالو در بینِ کاراکترهای محبوبم از دنیای «بریکینگ بد» قرار می گیره.تمجید دراکمن از «ساول» به ویژه از این نظر عجیب نیست که بازی های او هم شاملِ تشابهاتِ متعددی با دنیای «بریکینگ بد» هستند؛ نه تنها تمِ فروپاشی اخلاقی و بقای انسان ها در دنیایی بی عدالت و بی رحم علاوه بر «بریکینگ بد»، یکی از تم های کلیدی بازی های The Last of Us است، بلکه رابطه ی ساول گودمن و معشوقه اش کیم وکسلر در «ساول» یادآورِ رابطه ی نیتن دریک و اِلینا فیشر از Uncharted 4 است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تمجید خالقِ بازی the last of us از سریال better call saul از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×