روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سریال silver and black ممکن است برای دیزنی پلاس تولید شود از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۸ منتشر شد.

سریال silver and black ممکن است برای دیزنی پلاس تولید شود

کارگردان فیلم Silver and Black به‌تازگی در مصاحبه خود اشاره کرده که احتمال اینکه این فیلم به یک سریال محدود برای دیزنی پلاس تبدیل شود، وجود دارد.

کارگردان فیلم Silver and Black به تازگی در مصاحبه خود اشاره کرده که احتمال اینکه این فیلم به یک سریال محدود برای دیزنی پلاس تبدیل شود، وجود دارد.مرداد ۹۷ بود که شرکت سونی پیکچرز از کنار گذاشته شدن پروژه ساخت فیلم Silver and Black (سیلور و بلک) و تبدیل کردن آن به دو فیلم مستقل خبر داد، اما از آن زمان شاهد انتشار خبرهای بیشتری از این پروژه یا پروژه نبودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، هنوز ممکن است پروژه مشترک سیلور سیبل و بلک کت ساخته شود، اما نه در قالب یک فیلم. جینا پرینس بیتوود که پیش از این قرار بود کارگردانی فیلم Silver and Black را بر عهده داشته باشد، اخیرا یک مصاحبه با هالیوودریپورتر انجام داده و در طی آن سوالی در مورد وضعیت این فیلم/فیلم ها پرسیده شد و با توجه به پاسخ وی، به نظر می رسد که صحبت هایی در مورد امکان ساخت سریال Silver and Black برای شبکه دیزنی پلاس وجود دارد. بیتوود گفت:من واقعا این پروژه را دوست دارم و امیدوارم که هنوز هم به نحوی روزی این پروژه ساخته شود. نظر های مختلفی در مورد این پروژه وجود دارد. در ابتدا قرار بود یک فیلم با حضور دو شخصیت باشد و سپس تصمیم گرفته شد که دو فیلم مستقل براساس آن ها ساخته شود. اکنون یک نظر دیگر وجود دارد که آن را به عنوان یک سریال محدود برای دیزنی پلاس تولید کنیم، اما من این پروژه را بیشتر به عنوان یک فیلم با حضور هر دو شخصیت دوست دارم. بنابراین من امیدوارم که یک روز این اتفاق بیفتد.ما در حال حاضر می دانیم که سونی برنامه های بزرگی برای استفاده از مجموعه اسپایدرمن در دنیای تلویزیون نیز دارد و سریال Silver and Black ممکن است یکی از این برنامه ها باشد که راهی سرویس استریم دیزنی پلاس شود. بااین حال، Disney Plus یک مقصد غیر منتظره برای سیلور و بلک است؛ زیرا مارول استودیو تنها روی شخصیت مرد عنکبوتی نظارت دارد و این نظارت شامل اسپین آف های آن نمی شود. همچنین قرار دادن یک سریال مارولی از یک استودیو دیگر که اتفاقات آن خارج از دنیای سینمایی مارول است، می تواند باعث سردرگمی کاربران شود. بااین حال، این احتمال هم وجود دارد که این سریال ممکن است با همکاری مارول استودیو تولید شود و در واقع بخشی از برنامه کوین فایگی نیز باشد. در هر حال تنها زمان درستی این صحبت ها را نشان خواهد داد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سریال silver and black ممکن است برای دیزنی پلاس تولید شود از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×