روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • تام هنکس با اهدای یک ماشین تایپ از کودکی با نام کرونا دلجویی کرد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تام هنکس با اهدای یک ماشین تایپ از کودکی با نام کرونا دلجویی کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۶ منتشر شد.

تام هنکس با اهدای یک ماشین تایپ از کودکی با نام کرونا دلجویی کرد

کودکی که به خاطر اسم مشابه خود با کرونا آسیب روحی دیده بود، با اقدام جالب تام هنکس مواجه شد.

کودکی که به خاطر اسم مشابه خود با کرونا آسیب روحی دیده بود، با اقدام جالب تام هنکس مواجه شد.یک ماه و نیم قبل بود که خبری منتشر شد مبنی بر ابتلای تام هنکس و همسر او ریتا ویلسون به ویروس کرونا؛ اتفاق ناراحت کننده ای که خوشبختانه خیلی زود با اخبار بعدی متوجه بهبود سلامت آن ها شدیم. دراین میان پسری هشت ساله به نام کرونا دوریز که این خبر را شنیده بود، تصمیم گرفت برای هنکس نامه ای بنویسد و با او درد دل کند؛ نامه ای که با پاسخ جالب هنکس همراه بوده است.کرونا دوریز در ابتدای نامه حال هنکس و همسر او را پرسیده و برای آن ها آرزوی سلامتی کرده و سپس به سراغ مطلبی رفته که می تواند برای هرکسی ناراحت کننده باشد. او در بخشی از نامه به اسم خود اشاره کرده و از این گفته که هرچند به این اسم علاقه ی زیادی دارد، ولی این روزها بچه های مدرسه برای صدا کردن او از عبارت ویروس کرونا استفاده می کنند و این قضیه به شدت او را ناراحت و عصبانی کرده است.این نامه باعث شد تام هنکس پاسخ جالبی به این کودک ساکن هلنزویل (یکی از شهرهای استرالیا) بدهد:دوست عزیز من، کرونانامه ی تو باعث شد من و همسرم حس فوق العاده ای پیدا کنیم و واقعاً از تو بابت اینکه دوست خوبی برای ما هستی ممنونیم. دوستان خوب همیشه سعی می کنند به نزدیکان خود در شرایط سخت حس خوبی هدیه دهند.من بعد از بازگشت از استرالیا به آمریکا، تو را در تلویزیون دیدم و با اینکه الآن در سلامت به سر می برم، ولی باز هم نامه ای که برایم فرستادی باعث شد حسی بهتر از قبل پیدا کنم.تو تنها کسی هستی که تا امروز با اسم کرونا دیده ام و چقدر هم اسم زیبایی است؛ نامی که من را به یاد تاج خورشید می اندازد (تاج خورشید بیرونی ترین لایه ی خورشید است که با نام Corona شناخته می شود، یعنی معادل لاتین Crown به معنای تاج).فکر کردم این ماشین تایپ می تواند هدیه ی مناسبی برای تو باشد. من این ماشین تایپ را با خودم به گلدکوست (شهری در استرالیا) برده بودم و الآن دوباره آن را برای تو در استرالیا می فرستم. طرز کار با آن را می توانی از بزرگترها یاد بگیری و از آن برای نامه نوشتن به من استفاده کنی.کرونا دوریز بعد از مواجه شدن با ماشین تایپ تام هنکسهنکس که تمام نامه را با ماشین تایپ آماده کرده، در انتهای آن با دستخط خود به جمله ی معروف انیمیشن داستان اسباب بازی (Toy Story) اشاره کرده است، یعنی You've Got a Friend in Me که به معنی این است که «دوستی داری که همیشه به یاد تو است و به تو کمک خواهد کرد».نکته ی جالب در مورد این ماشین تایپ هم نام شرکت سازنده ی آن یعنی کرونا است؛ نامی که می تواند به کودک استرالیایی و همین طور تمام مردم نشان دهد عبارت کرونا چیز ناراحت کننده ای نیست و تا پیش از همه گیری کووید 19 هم به شکل های مختلف به کار می رفته است.بد نیست بدانید تام هنکس بین طرفداران خود به داشتن مجموعه ای بزرگ از ماشین های تایپ معروف است و علاقه ی زیادی به این ابزار دارد؛ به طوری که چند سال قبل برنامه ای تحت عنوان Hanx Writer با نظارت او برای iOS منتشر شد که حس و حال کار کردن با این وسیله را روی محصولات اپل فراهم می کند. او همچنین کتابی با نام Uncommon Type هم در سال ۲۰۱۷ نوشت که مجموعه ای از داستان های کوتاه الهام گرفته از کلکسیون ماشین های تایپ این بازیگر برنده ی اسکار است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تام هنکس با اهدای یک ماشین تایپ از کودکی با نام کرونا دلجویی کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×