روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم scary stories to tell in the dark 2 در دست ساخت است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ منتشر شد.

فیلم scary stories to tell in the dark 2 در دست ساخت است

پارامونت و eOne در حال ساخت دنباله فیلم Scary Stories to Tell in the Dark براساس داستانی از گیرمو دل تورو هستند.

پارامونت و eOne در حال ساخت دنباله فیلم Scary Stories to Tell in the Dark براساس داستانی از گیرمو دل تورو هستند.مقاله مرتبطسال گذشته بود که فیلم Scary Stories to Tell in the Dark (داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی) روی پرده های سینما رفت و موفق شد بیش از ۱۰۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله این فیلم ترسناک در دست ساخت است. طبق خبری که ددلاین منتشر کرده، شرکت پارامونت پیکچرز تصمیم به همکاری با استودیو eOne برای تولید دنباله فیلم Scary Stories to Tell in the Dark گرفته که آندره اوردال، کارگردان قسمت اول برای کارگردانی قسمت دوم این فیلم ترسناک نیز باز خواهد گشت. بااین حال، قسمت دوم این فیلم لزوما قرار نیست براساس بیشتر داستان های کوتاه الوین شوارتز باشد و دنباله این فیلم قرار است براساس داستانی از گیرمو دل تورو که برای کارگردانی فیلم The Shape of Water (شکل آب) ۲ جایزه اسکار دریافت کرده بود، تولید و منتشر شود.دل تورو به عنوان تهیه کننده در فیلم Scary Stories to Tell in the Dark 2 نیز باز خواهد گشت. دنیل و کوین هیگمن که پیش از این نوشتن فیلمنامه قسمت اول را بر عهده داشته و همچنین سابقه نوشتن فیلمنامه انیمیشن The Lego Movie (فیلم لگو) را نیز در کارنامه خود داشته اند، وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم Scary Stories to Tell in the Dark را نیز بر عهده دارند. در حال حاضر اطلاعاتی از داستان و اتفاقات قسمت دوم این فیلم ترسناک در دسترس نیست، اما قسمت اول این فیلم با درجه سنی PG-13 تولید شده بود و کتاب های آن نیز برای کودکان نوشته شده بودند و بنابراین نباید انتظار فیلم خیلی ترسناکی داشته باشیم. هنوز تاریخی برای اکران دنباله فیلم Scary Stories to Tell in the Dark نیز اعلام نشده است.با توجه به بودجه ساخت ۲۵ میلیون دلاری و فروش ۱۰۵ میلیون دلاری فیلم Scary Stories to Tell in the Dark، این فیلم ترسناک به موفقیت خوبی در گیشه دست پیدا کرد که پس از اینکه شرکت CBS Films با Viacom که پارامونت یکی از زیر مجموعه های آن است، ادغام شد، حال پارامونت که فیلم های ترسناک با بودجه پایین متعددی را در برنامه ساخت دارد، تصمیم به ساخت دنباله فیلم «داستان های ترسناک برای گفتن در تاریکی» گرفته است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم scary stories to tell in the dark 2 در دست ساخت است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×