روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " انیمیشن لگو خانه جدیدی پیدا کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ منتشر شد.

انیمیشن لگو خانه جدیدی پیدا کرد

سرانجام یونیورسال و لگو از توافق برای ساخت و انتشار انیمیشن سینمایی خبر دادند تا در نهایت برادران وارنر حق ساخت آن را به شرکت دیگری واگذار کند.

سرانجام یونیورسال و لگو از توافق برای ساخت و انتشار انیمیشن سینمایی خبر دادند تا در نهایت برادران وارنر حق ساخت آن را به شرکت دیگری واگذار کند.آذر سال گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شرکت یونیورسال پیکچرز به دنبال دریافت حقوق مجموعه انیمیشن The Lego Movie (فیلم لگو) است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این مجموعه انیمیشنی محبوب خانه جدیدی پیدا کرده است. سرانجام یونیورسال و لگو از توافق و امضای قرارداد همکاری به مدت ۵ سال برای ساخت انیمیشن سینمایی براساس دنیای Lego خبر دادند و بدین ترتیب شرکت برادران وارنر دیگر قرار نیست به تولید انیمیشن های سینمایی براساس دنیای لگو ادامه دهد و حداقل تا ۵ سال آینده خانه این مجموعه در شرکت یونیورسال خواهد بود. شرکت یونیورسال تمرکز زیادی روی تجارت آثار خانوادگی دارد. یونیورسال در حال حاضر دارای استودیوی انیمیشن سازی ایلومینیشن اینترتینمنت، خالق مینیون ها و استودیوی انیمیشن سازی دریم ورکس، خالق انیمیشن ترول ها و کونگ فو پاندا است.مجموعه انیمیشن لگو با اکران انیمیشن The Lego Movie به کارگردانی فیل لرد و کریستوفر میلر در سال ۲۰۱۴ آغاز به کار کرد و این انیمیشن بیش از ۴۶۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد. در ادامه انیمیشن The Lego Batman Movie (لگو فیلم بتمن) به کارگردانی کریس مک کی، منتشر شد و توانست موفقیت انیمیشن اول را تکرار کند. بااین حال، انیمیشن The Lego Ninjago Movie (فیلم لگو نینجاگو) و انیمیشن The Lego Movie 2: The Second Part (فیلم لگو ۲: قسمت دوم) در تکرار موفقیت دو انیمیشن اول چندان موفق عمل نکردند و به نظر می رسد که این مجموعه پس از اوج گرفتن خیلی سریع، با افول خیلی سریع نیز مواجه شده است.یونیورسال و لگو پیش از این برای ساخت انیمیشن Lego Jurassic World: The Secret Exhibit و سریال Lego Jurassic World: Legend of Isla Nublar که در ۱۳ قسمت تولید و منتشر شد، همکاری کرده بودند. حال بسیاری منتظر هستند تا یونیورسال با استفاده از مجموعه های محبوب خود مثل دنیای ژوراسیک و سریع و خشن آثار لگویی تولید و منتشر کند، اما در حال حاضر اطلاعاتی از اولین انیمیشن و برنامه کلی یونیورسال در دسترس نیست و باید در آینده منتظر خبرهای بیشتری در این رابطه باشیم.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " انیمیشن لگو خانه جدیدی پیدا کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×