روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اولین تریلر مستند disney gallery: the mandalorian منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ منتشر شد.

اولین تریلر مستند disney gallery: the mandalorian منتشر شد

اولین تریلر مستند Disney Gallery: The Mandalorian به نمایش گوشه‌ای از پشت صحنه‌ی تولید نخستین سریال لایو-اکشن جنگ ستارگان می‌پردازد.

اولین تریلر مستند Disney Gallery: The Mandalorian به نمایش گوشه ای از پشت صحنه ی تولید نخستین سریال لایو-اکشن جنگ ستارگان می پردازد.مطابق تازه تریناخبار سینما و تلویزیون، شرکت لوکاس فیلم نخستین تریلر مستند Disney Gallery: The Mandalorian (گالری دیزنی: مندلورین) شبکه ی دیزنی پلاس را منتشر کرد که یک پیش نمایش از پشت صحنه ی تولید فصل اول سریال موفق Star Wars: The Mandalorian (جنگ ستارگان: مندلورین) ارائه می دهد. این مستندِ سریالی در ۸ قسمت تولید شده است و از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۴ مِه ۲۰۲۰) رسماً کارش را آغاز خواهد کرد. در نخستین تریلر این مستند مورد انتظار شاهد جان فاورو، دیو فیلونی، ریک فامویوا، دبرا چاو، برایس دالاس هاوارد و تایکا وایتیتی در کنار بازیگران سریال The Mandalorian هستیم و شما می توانید در ادامه ی مطلب به مشاهده ی آن بپردازید.دانلود از وب سایت آپاراتدر این مستند جان فاورو از بازیگران و عوامل تولید سریال The Mandalorian دعوت به عمل می آورد تا نگاهی تازه و بی سابقه به روند تولید فصل اول آن داشته باشند که پس از پخش در آبان ماه سال گذشته سریعاً جای خود را در دل هواداران باز کرد و با استقبال بسیار خوبی از سوی بینندگان مواجه شد. مستند ۸ قسمتی Disney Gallery: The Mandalorian که پخش آن از روز «جنگ ستارگان» آغاز می شود، قصد دارد تا پرده از اسرار سریال «مندلورین» بردارد. هر اپیزود این مستند با مصاحبه ها، ویدیوهای پیش تر دیده نشده و میزگردی برای بحث به میزبانی جان فاورو به بررسی جنبه های مختلف نخستین سریال لایو-اکشن مجموعه ی بسیار محبوب Star Wars می پردازد.مطلب مرتبط:از مباحث مستند Disney Gallery: The Mandalorian می توان به «روند فیلمسازی»، «میراث مجموعه ی Star Wars جورج لوکاس»، «نحوه ی زندگی بخشیدن عوامل تولید به کاراکترها»، «فناوری های نوآورانه ی سریال The Mandalorian»، «هنر خلق مدل ها، جلوه ها و موجودات»، «موسیقی متن نمادین» و «ارتباط با کاراکترهای جنگ ستارگان» اشاره کرد. این مستند سه روز پس از پایان نمایش فصل اول سریال The Mandalorian در انگلستان، فرانسه، ایتالیا، آلمان، اسپانیا، ایتالیا، اتریش و سوئیس کارش را آغاز می کند. قسمت های تازه ی مستند «گالری دیزنی: مندلورین» نیز هر جمعه از طریق شبکه ی Disney Plus پخش می شوند.با اینکه پخش فصل دوم سریال The Mandalorian تا مهر یا آبان ۱۳۹۹ (اکتبر ۲۰۲۰) آغاز نمی شود، اما پیش-تولید فصل سوم این سریال موفق آغاز شده است. براساس گزارش ورایتی، خالق و تهیه کننده ی این مجموعه یعنی جان فاورو از حالا روی فصل سوم سریال «مندلورین» کار می کند و از مدتی قبل کار نگارش فیلمنامه ی آن را آغاز کرده است. شرکت دیزنی هم مانند بسیاری از شرکت های دیگر با مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا دست وپنجه نرم می کند و مستند Disney Gallery: The Mandalorian می تواند به آن ها برای حل مشکل ارائه ی محتوای تازه کمک کند. درحال حاضر تولید تمام سریال های شبکه ی دیزنی پلاس تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته و تا بهبود شرایط به حالت تعلیق درآمده است. شما می توانید در صورت تمایل نظرات خود را درباره ی این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اولین تریلر مستند disney gallery: the mandalorian منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×