روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم one punch man با نویسندگان ونوم در دست ساخت است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۵ منتشر شد.

فیلم one punch man با نویسندگان ونوم در دست ساخت است

سونی در حال همکاری با نویسندگان فیلم Venom برای ساخت یک اقتباس سینمایی براساس مجموعه One Punch Man است.

سونی در حال همکاری با نویسندگان فیلم Venom برای ساخت یک اقتباس سینمایی براساس مجموعه One Punch Man است.در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، یک اقتباس سینمایی براساس مجموعه One Punch Man (وان پانچ من) در دست ساخت است. شرکت سونی پیکچرز به تازگی اسکات روزنبرگ و جف پینکنر، نویسندگان فیلم Venom (ونوم) را برای نوشتن فیلمنامه اقتباسی لایو اکشن از مانگا این مجموعه استخدام کرده است. آوی آراد و آری آراد از شرکت Arad Productions به عنوان تهیه کننده و همچنین شرکتی که وظیفه تولید فیلم را بر عهده دارند، در این پروژه حضور خواهند داشت. وان پانچ من شخصیت بسیار محبوبی در دنیای مانگا و انیمه در سراسر جهان است که داستان ابرقهرمانی به نام سایتاما را دنبال می کند که برای قدرتمند شدن سخت تمرین کرده که به مرور زمان موهای سرش شروع به ریزش می کند و در نهایت کاملا کچل می شود.او به حدی قدرتمند است که می تواند با یک مشت دشمنان خود را شکست دهد و حال این موضوع برای وی خسته کننده شد و سایتاما اکنون به دنبال یافتن یک حریف و دشمن قدر و قدرتمند برای به چالش کشیدن وی است. مجموعه One Punch Man در سال ۲۰۰۹ توسط وان و یوسوکه موراتا خلق و اولین نسخه مانگا آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و تاکنون شاهد انتشار ۱۹ جلد از آن بوده ایم و تاکنون بیش از ۳۰ میلیون نسخه از آن به فروش رفته است. نسخه انگلیسی این مانگا نیز در سال ۲۰۱۵ در آمریکا منتشر شد. همچنین یک انیمه سریالی براساس مانگا وان پانچ من تولید و منتشر شده که فصل اول انیمه One Punch Man در سال ۲۰۱۵ و فصل دوم آن در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است.گفته می شود با توجه به محبوبیت مجموعه و همچنین احتمال تبدیل شدن فیلم One Punch Man به یک مجموعه سینمایی، این فیلم از اهمیت بسیار بالایی برای سونی برخوردار است که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از آن در دسترس نیست. علاوه بر نوشتن فیلمنامه فیلم ونوم که از نظر تجاری بسیار موفق بود، روزنبرگ و پینکنر وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) و فیلم Jumanji: The Next Level (جومانجی سطح بعدی) را نیز بر عهده داشته اند که دو قسمت فیلم Jumanji (جومانجی) از موفق ترین فیلم های سونی طی چند سال گذشته بوده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم one punch man با نویسندگان ونوم در دست ساخت است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×