روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • money heist با شکست tiger king به پر بیننده ترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " money heist با شکست tiger king به پر بیننده ترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ منتشر شد.

money heist با شکست tiger king به پر بیننده ترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل شد

اگرچه بسیاری تصور می‌کردند که مستند Tiger King پر بیننده‌ترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ است، اما فصل جدید سریال Money Heist تمامی معادلات را عوض کرده است.

اگرچه بسیاری تصور می کردند که مستند Tiger King پر بیننده ترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ است، اما فصل جدید سریال Money Heist تمامی معادلات را عوض کرده است.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس آمار پر بیننده ترین برنامه های خود در سال ۲۰۲۰ را منتشر کرده که نتایج آن ممکن است برخلاف انتظار شما باشد. مستند Tiger King (ببر پادشاه) یا نام کامل آن که Tiger King: Murder, Mayhem and Madness (ببر پادشاه: قتل، ضرب وشتم و جنون) است، مدتی می شود که منتشر شده و اخیرا رکورد تعداد بینندگان یک اثر اورجینال و جدید شبکه نتفلیکس را شکسته و همچنین بیشترین بحث در شبکه های اجتماعی نیز در ارتباط با این مستند است و همین موضوع باعث شده بود که بسیاری تصور کنند این مستند سریالی پر بیننده ترین اثر نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ بوده است که طبق آمار شبکه نتفلیکس، این موضوع درست نیست.شبکه Netflix اعلام کرده است که تاکنون بیش از ۸۵ میلیون نفر به تماشای فیلم Spenser Confidential (محرمانه اسپنسر) به کارگردانی پیتر برگ و با بازی مارک والبرگ و وینستون دوک، پرداخته اند و پر بیننده ترین فیلم و برنامه نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تا به امروز بوده است. همچنین ۶۴ میلیون کاربر نیز مستند Tiger King را تماشا کرده اند تا یکی از پر بیننده ترین آثار نتفلیکس تا به امروز تبدیل شود. علاوه بر این، ۳۰ میلیون کاربر نیز به تماشای برنامه بدون فیلمنامه Love is Blind پرداخته اند. بااین حال، مستند Tiger King پر بیننده ترین سریال شبکه نتفلیکس نیست و بخش یا فصل چهارم سریال Money Heist (سرقت پول) یا به زبان اسپانیایی Casa de Papel، با ۶۵ میلیون بیننده توانست به پر بیننده ترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل و باعث غافلگیری پادشاه ببر و بسیاری دیگر شود. همچنین استقبال بسیاری خوبی از فصل سوم سریال Ozark (اوزارک) شده و طبق گفته نتفلیکس، تاکنون ۲۹ میلیون بار فصل سوم این سریال تحسین شده در ۴ هفته اول انتشار تماشا شده است. آمار نتفلیکس براساس کسانی است که حداقل ۲ دقیقه یک فیلم، سریال یا برنامه اورجینال را تماشا کنند. نتفلیکس در بیانیه منتشر شده خود گفت که آمار سه ماهه اول سال ۲۰۲۰ نشان می دهد که مردم در سراسر جهان برنامه های متنوعی را انتخاب و تماشا می کنند. نتفلیکس همچنین اعلام کرد که ۱۵.۸ میلیون کاربر جدید به این سرویس استریم اضافه شده اند که بیشتر از پیش بینی اولیه بوده است. بدین ترتیب تعداد مشترکین نتفلیکس در سراسر جهان به ۱۸۳ میلیون نفر افزایش یافته است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " money heist با شکست tiger king به پر بیننده ترین سریال نتفلیکس در سال ۲۰۲۰ تبدیل شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×