روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اکران فیلم venom: let there be carnage با بازی تام هاردی عقب افتاد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ منتشر شد.

اکران فیلم venom: let there be carnage با بازی تام هاردی عقب افتاد

شرکت سونی پیکچرز از عقب افتادن اکران فیلم Venom 2 تا سال ۲۰۲۱ خبر داد. همچنین از نام رسمی این فیلم نیز رسما رونمایی شد.

شرکت سونی پیکچرز از عقب افتادن اکران فیلم Venom 2 تا سال ۲۰۲۱ خبر داد. همچنین از نام رسمی این فیلم نیز رسما رونمایی شد.در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، نام رسمی فیلم Venom 2 (ونوم 2) اعلام و اکران این فیلم تا تابستان سال ۲۰۲۱ عقب افتاد. شرکت سونی پیکچرز اعلام کرد که دنباله فیلم Venom (ونوم) دیگر قرار نیست در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۲۰ (۱۱ مهر ۱۳۹۹) اکران شود و حال این فیلم مورد انتظار برای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است. در این تاریخ پیش از این قرار بود فیلم The Batman (بتمن) اکران شود که شب گذشته برادران وارنر اکران این فیلم را تا تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) عقب انداخت. همچنین سونی اعلام کرد که فیلم Venom 2 قرار است با نام Venom: Let There Be Carnage (ونوم: بگذارید کارنیج بیاید) روی پرده های سینما برود که در واقع اشاره ای به حضور شخصیت کارنیج در این فیلم دارد.تام هاردی در نقش ادی براک (ونوم)، وودی هارلسون در نقش کلیتوس کسدی (کارنیج)، میشل ویلیامز در نقش ان ویینگ، نائومی هریس در نقش شیریک (Shriek) و استیون گراهام، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Venom: Let There Be Carnage حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. دنباله فیلم ونوم یکی از فیلم هایی است که تولید آن به علت گسترش و همه گیری ویروس کرونا متوقف شده که پیش از این سونی اکران چندین فیلم خود از جمله فیلم Morbius (موربیوس)، فیلم Uncharted (آنچارتد) و فیلم Ghostbusters: Afterlife (شکارچیان روح: افترلایف) را عقب انداخته بود. فیلم موربیوس و فیلم Ghostbusters از دیگر فیلم های سونی در سال ۲۰۲۰ بودند که اکران آن ها تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده است. وظیفه کارگردانی فیلم Venom: Let There Be Carnage بر عهده اندی سرکیس با سابقه کارگردانی فیلم Mowgli: Legend of The Jungle (موگلی: افسانه جنگل) و فیلم Breathe (نفس بکش)، است و همچنین کلی مارسل وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اکران فیلم venom: let there be carnage با بازی تام هاردی عقب افتاد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×