روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم سینمایی آن شب اکران آنلاین نخواهد داشت از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ منتشر شد.

فیلم سینمایی آن شب اکران آنلاین نخواهد داشت

سازندگان فیلم سینمایی آن شب معتقد هستند که این فیلم برای اکران آنلاین مناسب نیست و برنامه‌ای برای اکران اینترنتی آن ندارند.

سازندگان فیلم سینمایی آن شب معتقد هستند که این فیلم برای اکران آنلاین مناسب نیست و برنامه ای برای اکران اینترنتی آن ندارند.فیلم سینمایی «آن شب» ساخته کوروش آهاری برای اولین بار در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر جلوی دوربین رفت. این فیلم ایرانی که در امریکا جلوی دوربین رفته است، در صف اکران است. حالا بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ با بالا گرفتن صحبت های مربوط به اکران آنلاین، احتمال اکران آنلاین این فیلم سینمایی رد شده است. محمد درمنش، تهیه کننده این فیلم سینمایی اعلام کرده است که «آن شب» برای اکران آنلاین مناسب نیست. وی درباره نحوه اکران فیلم «آن شب» به قرار زیر صحبت هایی کرده است.ما نیز مانند دیگر صاحبان فیلم ها منتظر باز شدن سینماها هستیم تا بتوانیم برنامه ریزی مناسبی را برای اکران فیلم داشته باشیم.محمد درمنش در ادامه گفت:دوست داشتیم که این فیلم در جشنواره های بین المللی هم حضور داشته باشد اما با توجه به شیوع کرونا، تعدادی از جشنواره های سینمایی در جهان به دلیل شیوع بیماری کرونا متوقف شده است. پیش از بوجود آمدن این شرایط اولویت اصلی نمایش «آن شب» در جشنواره های بین المللی بود اما در شرایطی فعلی باید منتظر بمانیم تا برای اکران فیلم تصمیم مناسبی بگیریم.درمنش درباره نسخه اکران فیلم «آن شب» گفت:نسخه ای که برای اکران عمومی در نظر گرفته شده است، همان نسخه اکران شده در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر است. البته این نسخه در بخش صدا تغییراتی داشته است.محمد درمنش احتمال اکران آنلاین فیلم «آن شب» را به شرح زیر رد کرد:اگر این فیلم یک اثر ملودرام، اجتماعی یا کمدی بود حتما آن را در VOD ها نمایش می دادیم اما فیلم های ژانر وحشت مبتنی بر سالن تاریک و صدای مناسب تولید می شوند و به همین دلیل صبر می کنیم تا فیلم را برای مخاطب در سینماها اکران کنیم.فیلم سینمایی «آن شب» به کارگردانی کوروش آهاری با بازی شهاب حسینی، نیوشا جعفریان، امیرعلی حسینی، آرمین مهر، گلبرگ خاوری، علی کوششی، لی لی ویکی، جرج مگوایر، الستر لیتم، مایکل گرم و جیا مو ساخته شده است. شما کاربران زومجی درباره صحبت های محمد درمنش چه نظری دارید؟

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم سینمایی آن شب اکران آنلاین نخواهد داشت از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×