روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • تصویر جدیدی از بازیگران اصلی فیلم shang-chi and the legend of the ten rings منتشر شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تصویر جدیدی از بازیگران اصلی فیلم shang-chi and the legend of the ten rings منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ منتشر شد.

تصویر جدیدی از بازیگران اصلی فیلم shang-chi and the legend of the ten rings منتشر شد

دنیل کرتون تصویری از فیلم «شانگ-چی و افسانه‌ی ۱۰ حلقه» منتشر کرد که بازیگران اصلی آن را در شب پیش از توقف تولید نشان می‌دهد.

دنیل کرتون تصویری از فیلم «شانگ-چی و افسانه ی ۱۰ حلقه» منتشر کرد که بازیگران اصلی آن را در شب پیش از توقف تولید نشان می دهد.باعنایت به اینکه ویروس کرونا باعث توقف تولید فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings (شانگ-چی و افسانه ی ۱۰ حلقه) شده است، احتمالاً به این زودی ها نباید شاهد تصویر جدیدی از این فیلم ابرقهرمانی مارول باشیم. بااین حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که دستین دنیل کرتون، کارگردان فیلم تصویری از بازیگران اصلی Shang-Chi به اشتراک گذاشته است که آن ها را مشغول خوش گذرانی در شب پیش از توقف فیلمبرداری نشان می دهد. در این تصویر تونی لیانگ، بازیگر نقش ماندارین شرور، سیمو لیو، بازیگر شانگ-چی و آکوافینا، بازیگر یکی از نقش های نامشخص فیلم قابل مشاهده هستند و شما می توانید آن را در ادامه ی مطلب مشاهده کنید.مطلب مرتبط:فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings یکی از نخستین آثاری بود که تولید آن تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفت. ماجرا از این قرار بود که دستین دنیل کرتون که اخیراً صاحب فرزندی شده است، برای احتیاط بیشتر آزمایش ابتلا به ویروس کرونا داد و تا اعلام نتیجه ی آن به یک مکان ایزوله رفت که این موضوع باعث توقف فیلمبرداری تیم اول تولید شد. با اینکه تصور بر این بود که به زودی تولید فیلم از سر گرفته می شود، اما شرکت دیزنی نهایتاً تصمیم گرفت تا در کار سایر تیم های تولید فیلم نیز وقفه ایجاد کند.فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در ابتدا برای اکران در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ (۱۲ فوریه ۲۰۲۱) برنامه ریزی شده بود، اما حالا با تاخیری تقریباً ۳ ماهه در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۷ مِه ۲۰۲۱) روی پرده سینما می رود. دستین دنیل کرتون، کارگردان فیلم های The Glass Castle (قصر شیشه ای) و فیلم Just Mercy (فقط رحمت) سکان هدایت فیلم «شانگ-چی و افسانه ی ۱۰ حلقه» را در دست دارد و وظیفه نگارش فیلمنامه ی این فیلم ابرقهرمانی نیز برعهده ی دیوید کالاهام، نویسنده فیلم های Godzilla (گودزیلا) و Zombieland: Double Tap (سرزمین زامبی ها: شلیک نهایی) بوده است. شما می توانید نظرات خود را درباره ی این خبر با وب سایت زومجی در میان بگذارید.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تصویر جدیدی از بازیگران اصلی فیلم shang-chi and the legend of the ten rings منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×