روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " فیلم من می ترسم احتمالا به صورت آنلاین اکران خواهد شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ منتشر شد.

فیلم من می ترسم احتمالا به صورت آنلاین اکران خواهد شد

بهنام بهزادی، کارگردان فیلم سینمایی من می ترسم برای اکران آنلاین این فیلم اعلام آمادگی کرده است و حال، احتمال اکران آنلاین فیلم نیز بالا است.

بهنام بهزادی، کارگردان فیلم سینمایی من می ترسم برای اکران آنلاین این فیلم اعلام آمادگی کرده است و حال، احتمال اکران آنلاین فیلم نیز بالا است.فیلم سینمایی «من می ترسم» ساخته بهنام بهزادی است. این فیلم ایرانی در آخرین دوره سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد. همانطور که می دانید، این روزها بحث اکران آنلاین بیش از هر زمان دیگری بالا گرفته است. بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ بهنام بهزادی برای اکران آنلاین فیلم سینمایی «من می ترسم» اعلام آمادگی کرده است. او در این باره به شرح زیر گفته است.با احتیاط و امیدواری حاضرم فیلم ام را در شبکه نمایش خانگی نمایش دهم و در همین راستا مذاکراتی هم انجام داده ام.وی درباره نتایج احتمالی این کار گفت:تنها نگرانی ام روی کار آمدن مافیای پخش آنلاین است که تا پیش از این در سازوکار پخش فیلم ها در سینماها حضور داشتند و ممکن است در نمایش آنلاین نیز حاضر شوند.فیلم سینمایی «من می ترسم» ساخته بهنام بهزادی با بازی الناز شاکردوست، امیر جعفری، مهران احمدی، ستاره پسیانی و پوریا رحیمی سام ساخته شده است. خلاصه داستان این فیلم سینمایی به قرار «بدیش اینه من وسط کلی شک ام که می خوام برم یا نه... ولی بدترش اینه که صد برابرش مطمئنم نمی تونم بمونم.» آمده است. بهنام بهزادی سابقه ساخت فیلم های «تنها دوبار زندگی می کنیم»، «قاعده تصادف» و «وارونگی» را در کارنامه خود دارد. الناز شاکردوست، بازیگر فیلم سینمایی «من می ترسم» سابقه بازی را در فیلم های «رسوایی»، «دو خواهر»، «کارناوال مرگ»، «چراغ قرمز»، «ناسپاس»، «رسوایی» و «شبی که ماه کامل شد» بازی کرده است. امیر جعفری که یکی از بازیگران «من می ترسم» است، در فیلم های «نان، عشق و موتور ۱۰۰۰»، «جنایت»، «مکس»، «پستچی سه بار در نمی زند»، «سیزده»، «ساعت ۵ عصر» و «چهار انگشت» بازی کرده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " فیلم من می ترسم احتمالا به صورت آنلاین اکران خواهد شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×