روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم jurassic world: dominion منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ منتشر شد.

تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم jurassic world: dominion منتشر شد

کالین ترورو دو تصویر جدید از پشت صحنه فیلم Jurassic World: Dominion منتشر کرده که در یک تصویر خبر از بازگشت یک شخصیت دیگر می‌دهد.

کالین ترورو دو تصویر جدید از پشت صحنه فیلم Jurassic World: Dominion منتشر کرده که در یک تصویر خبر از بازگشت یک شخصیت دیگر می دهد.مقاله مرتبطگسترش ویروس کرونا در سراسر جهان باعث توقف فیلمبرداری بسیاری از فیلم ها شده و مشخص نیست که در چه زمانی فیلمبرداری این آثار دوباره از سر گرفته خواهد شد. فیلم Jurassic World: Dominion (دنیای ژوراسیک: قلمرو) یکی از فیلم هایی است که فیلمبرداری آن به علت همه گیری ویروس کرونا فعلا متوقف است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید قسمت سوم فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) که در حال حاضر فعالیتی ندارد، منتشر شده است. کالین ترورو، کارگردان فیلم Jurassic World 3 (دنیای ژوراسیک ۳) با شرکت کردن در جنبش اهالی سینما و تلویزیون در رسانه های اجتماعی تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم Jurassic World: Dominion را در صفحه شخصی خود در توییتر منتشر کرد که در این تصویر شاهد یک فضای برفی هستیم که در این تصویر ایزابلا سرمون، بازیگر نقش میسی لاک وود قابل مشاهده است که این تصویر در واقع بازیگر این شخصیت را در این قسمت تایید می کند:پیش از این شاهد حضور ایزابلا سرمون در فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده) بودیم که انتظار نیز می رفت با توجه به پایان قسمت دوم، شاهد بازگشت این شخصیت در قسمت سوم دنیای ژوراسیک نیز باشیم. همچنین ترورو تصویر دیگری از فیلم Jurassic World: Dominion در توییتر را نیز منتشر کرده که در آن شاهد یک سر دایناسور هستیم و اطلاعات بیشتری از این تصویر در دسترس نیست و شما در ادامه این تصویر را نیز می توانید مشاهده کنید:فیلم Jurassic World: Dominion قرار است در تاریخ ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) اکران شود. همچنین قرار است در فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو شاهد حضور کریس پرت، برایس دالاس هاوارد، ایزابلا سرمون، سم نیل، لورا درن، جف گلدبلوم، بی دی وانگ، دنیلا پیندا، جاستیس اسمیت، جیک جانسون، عمر سی، دیکن لاکمن، اسکات هیز، دیواندا وایز و مامودو اتی، باشیم.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تصاویر جدیدی از پشت صحنه فیلم jurassic world: dominion منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×