روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • اکران فیلم بتمن و شزم 2 عقب افتاد؛ فیلم فلش یک ماه زودتر اکران می شود

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اکران فیلم بتمن و شزم 2 عقب افتاد؛ فیلم فلش یک ماه زودتر اکران می شود از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۲ منتشر شد.

اکران فیلم بتمن و شزم 2 عقب افتاد؛ فیلم فلش یک ماه زودتر اکران می شود

شرکت برادران وارنر از عقب افتادن اکران چندین فیلم خود از جمله فیلم The Batman و فیلم Shazam 2 و همچنین جلو افتادن اکران فیلم The Flash خبر داد. 

شرکت برادران وارنر از عقب افتادن اکران چندین فیلم خود از جمله فیلم The Batman و فیلم Shazam 2 و همچنین جلو افتادن اکران فیلم The Flash خبر داد. گسترش و همه گیری ویروس کرونا باعث توقف تولید و فیلمبرداری و همچنین عقب افتادن اکران فیلم های متعددی شده و هر روز آثار بیشتری به فهرست بلند بالای این گروه اضافه می شوند. حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت برادران وارنر از عقب افتادن اکران فیلم های بیشتری خبر داده است. پیش از این مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم The Batman (بتمن) به علت شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود و حال برادران وارنر از عقب افتادن اکران این فیلم خبر داده است. حال فیلم Batman قرار است به جای اکران در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (۴ تیر ۱۴۰۰)، اکنون در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) روی پرده های سینما برود. پیش از این شاهد عقب افتادن اکران فیلم های بهار و تابستان بودیم و به نظر می رسد که استودیوهای بزرگ برنامه ماه های آینده تقویم اکران خود را قرار است دوباره برنامه ریزی و اعلام کنند که احتمالا شامل تغییرات گسترده ای خواهد شد.در هر حال همچنان فیلم Tenet (تنت) و فیلم Wonder Woman 1984 (زن شگفت انگیز 1984) قرار است به ترتیب در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ (۲۷ تیر ۱۳۹۹) و در تاریخ ۱۴ آگوست ۲۰۲۰ (۲۴ مرداد ۱۳۹۹) اکران شوند و برادران وارنر تغییری در تاریخ اکران این دو فیلم ایجاد نکرده است. همچنین با اینکه اکران دنباله فیلم Wonder Woman (زن شگفت انگیز) مدتی پیش تغییر کرد، اما هنوز بسیاری اعتقاد دارند که ممکن است بار دیگر اکران این فیلم با تاخیر مواجه شود. برادران وارنر در ادامه اعلام کرد که فیلم The Many Saints of Newark (آمرزیدگان فراوان شهر نیوآرک) دیگر قرار نیست در تاریخ ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۰ (۴ مهر ۱۳۹۹) اکران شود و اکران فیلم پیش درآمد سریال The Sopranos (سوپرانوز) تا تاریخ ۱۲ مارس ۲۰۲۱ (۲۲ اسفند ۱۳۹۹) عقب افتاده است.فیلم King Richard (پادشاه ریچارد) دیگر فیلم امسال برادران وارنر است که اکران آن تا سال ۲۰۲۱ عقب افتاده و حال فیلم زندگینامه ریچارد ویلیامز، پدر سرنا و ونوس ویلیامز به جای اکران در تاریخ ۲۵ نوامبر ۲۰۲۰ (۵ آذر ۱۳۹۹)، قرار است در تاریخ ۱۹ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۸ آبان ۱۴۰۰) روی پرده های سینما برود. فیلم Elvis (الویس) نیز که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱ اکتبر ۲۰۲۱ (۹ مهر ۱۴۰۰) اکران شود و اکنون فیلم بتمن جای آن را گرفته، حال با یک ماه تاخیر برای اکران در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) برنامه ریزی شده است. تغییرات فیلم های دنیای DC (دی سی) به فیلم شوالیه تاریکی خلاصه نمی شود و اکران دو فیلم این مجموعه در سال ۲۰۲۲ نیز تغییر کرده است.فیلم The Flash (فلش) که پیش از این قرار بود در تاریخ ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ (۱۰ تیر ۱۴۰۱) اکران شود، حال اکران آن یک ماه جلو افتاده و اکنون این فیلم از دنیای DC برای اکران در تاریخ ۳ ژوئن ۲۰۲۲ (۱۳ خرداد ۱۴۰۱) برنامه ریزی شده است. همچنین اکران دنباله فیلم Shazam (شزم) نیز تغییر کرده و این فیلم دیگر قرار نیست در تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۲ (۱۲ فروردین ۱۴۰۱) اکران شود و حال فیلم Shazam 2 (شزم 2) قرار است در تاریخ ۴ نوامبر ۲۰۲۲ (۱۳ آبان ۱۴۰۱) روی پرده های سینما برود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اکران فیلم بتمن و شزم 2 عقب افتاد؛ فیلم فلش یک ماه زودتر اکران می شود از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×