روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " نتفلیکس تاریخ انتشار فیلم the lovebirds را اعلام کرد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ منتشر شد.

نتفلیکس تاریخ انتشار فیلم the lovebirds را اعلام کرد

پس از اینکه مشخص شد فیلم The Lovebirds قرار است به‌جای اکران در سینماها از شبکه نتفلیکس منتشر شود، حال تاریخ انتشار این فیلم کمدی اعلام شده است.

پس از اینکه مشخص شد فیلم The Lovebirds قرار است به جای اکران در سینماها از شبکه نتفلیکس منتشر شود، حال تاریخ انتشار این فیلم کمدی اعلام شده است.مقاله مرتبطشیوع گسترده ویروس کرونا باعث شد تا اکران فیلم های متعددی با تاخیر مواجه شود، اما فیلم هایی نیز بودند که استودیوها تصمیم گرفتند تا به جای اکران آن در سالن های سینما، در پلتفرم های دیجیتالی یا سرویس های استریم منتشر کنند و فیلم The Lovebirds (لاوبردز) یکی از این فیلم ها است که پس از لغو اکران آن در سینماها، اکنون قرار است از شبکه نتفلیکس منتشر شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه نت فلیکس تاریخ انتشار این فیلم کمدی عاشقانه را تایید و اعلام کرده است. شبکه Netflix اعلام کرد که فیلم The Lovebirds قرار است در تاریخ ۲۲ می ۲۰۲۰ (۲ خرداد ۱۳۹۹) از این سرویس استریم منتشر شود. همچنین نتفلیکس تریلری از این فیلم کمدی را نیز منتشر کرده که در آن شاهد تصاویر متعددی از اتفاقات آن هستیم و بیشتر با اتفاقاتی که قرار است در آن مشاهده کنیم، آشنا می شویم. شما در ادامه می توانید تریلر فیلم The Lovebirds را در صفحه رسمی نتفلیکس در یوتیوب تماشا کنیدفیلم The Lovebirds که یک فیلم کمدی رمانتیک یا عاشقانه و اکشن است، داستان یک زوج جوان را دنبال می کند که به طور اتفاقی وارد داستان و اتفاقات یک قتل مرموز می شوند. حال آن ها در این ماجراجویی در تلاش هستند تا از این پرونده قتل خلاص شوند، اما در ادامه مشکلات زیادی به وجود می آید. کمیل نانجیانی، ایسا ری، آنا کمپ، پاول اسپارکس و کایل بورنهایمر، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Lovebirds حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. مایکل شوالتر وظیفه کارگردانی این فیلم کمدی را براساس فیلمنامه ای از آرون آبرامز و برندان گال بر عهده داشته است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " نتفلیکس تاریخ انتشار فیلم the lovebirds را اعلام کرد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×