روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " امانوئل چریکی و اریک والدز به سریال superman and lois پیوستند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ منتشر شد.

امانوئل چریکی و اریک والدز به سریال superman and lois پیوستند

امانوئل چریکی نقش لانا لنگ و اریک والدز نقش کایل کاشینگ را در سریال اکشن-درام Superman and Lois شبکه‌ی The CW ایفا می‌کنند.

امانوئل چریکی نقش لانا لنگ و اریک والدز نقش کایل کاشینگ را در سریال اکشن-درام Superman and Lois شبکه ی The CW ایفا می کنند.مطالب مرتبط: امانوئل چریکی، بازیگر سریال های Entourage (دارودسته) و The Passage (پاساژ) و اریک والدز، بازیگر سریال Graceland (گریس لند) برای ایفای نقش های اصلی سریال Superman and Lois (سوپرمن و لوئیس) شبکه ی The CW انتخاب شدند. به گزارش ددلاین، امانوئل چریکی نقش لانا لنگ، دوست دوران کودکی و اولین معشوقه ی کلارک کنت و اریک والدز نقش کایل کاشینگ، همسر لانگ و رئیس اداره ی آتش نشانی اسمالویل را بازی می کنند.در طول سال های گذشته شاهد نسخه های متفاوتی از لانا لنگ در سریال های مختلف بودیم، اما سریال Smallville (اسمالویل) را می توان برجسته ترین آن ها به شمار آورد که در آن کریستین کروک نقش این کاراکتر را ایفا کرد. در سریال «سوپرمن و لوئیس» لانا لنگ به عنوان مسئول اعطای وام در بانک اسمالویل فعالیت می کند و زمانی که دیگران شهر را برای دستیابی به چیزی باشکوه تر و درخشان تر ترک می کنند، در اسمالویل می ماند. پس از آن لانا در یکی از دشوارترین دوران زندگی خود تصمیم به برقراری دوباره ی دوستی با کلارک کنت، دوست سابقش می گیرد.اریک والدز اخیراً در سریال Graceland شبکه ی USA نقش کارلیتو سولانو، سردسته ی تبهکاران را بازی کرد و پیش تر در سریال های New Girl (دختر جدید)، Mistresses (معشوقه)، Breaking In (وارد شدن)، Numbers (اعداد)، C.S.I. Miami (سی اس آی: میامی) و Gilmore Girls (دختران گیلمور) نقش آفرینی کرده بود. کایل کاشینگ به عنوان رئیس اداره ی آتش نشانی و یک قهرمان محلی توصیف شده است که معمولاً با افرادی که از شهر بزرگ می آیند، سرسختانه جروبحث می کند؛ بنابراین احتمالاً در مورد کلارک کنت که به آن جا نقل مکان کرده است، حرف هایی برای گفتن دارد.جردن الساس در نقش جاناتان کنت، الکس گارفن در نقش جردن کنت، تایلر هوچلین در نقش کلارک کنت، الیزابت تالوک در نقش لوئیس لین و دیلن والش در نقش ژنرال لین از دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Superman and Lois نقش آفرینی می کنند. این سریال تازه با نمایش های مرد پولادین-محور پیشین کمی متفاوت خواهد بود و داستان آن روی کلارک و لوئیس تمرکز دارد که با استرس ها، فشارها و پیچیدگی های حاصل از زندگی در جامعه ی امروزی دست وپنجه نرم می کنند. همچنین تاد هلبینگ، شورانر سابق سریال The Flash (فلش) در کنار گرگ برلانتی، سارا شکتر و جف جانز از شرکت برلانتی پروداکشنز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی این سریال اکشن-ماجراجویانه فعالیت می کنند. فصل اول سریال Superman and Lois در ۱۳ اپیزود و بدون نیاز به ارائه ی قسمت آزمایشی تولید و پخش می شود و انتظار می رود که مراحل تولید این سریال به محض مساعدشدن شرایط آغاز شود. با شیوع ویروس کرونا بیشتر شبکه ها تصمیم گرفتند تا کار تولید سریال های خود را برای مدتی به حالت تعلیق درآورند که از میان این سریال ها می توان به The Falcon and the Winter Soldier (فالکون و سرباز زمستان)، The Witcher (ویچر)، The Lord of the Rings (ارباب حلقه ها)، Midnight Mass (عشای ربانی نیمه شب) و Stranger Things (چیزهای عجیب) اشاره کرد. همچنین روز گذشته مطلع شدیم که نمایشگاه کامیک کان سن دیگو ۲۰۲۰ به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " امانوئل چریکی و اریک والدز به سریال superman and lois پیوستند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×