روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اولین تیزر تریلر سریال perry mason منتشر شد؛ اعلام زمان شروع پخش از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ منتشر شد.

اولین تیزر تریلر سریال perry mason منتشر شد؛ اعلام زمان شروع پخش

شبکه HBO اولین تیزر تریلر سریال Perry Mason را منتشر کرد که در پایان تریلر تاریخ شروع پخش آن نیز رسما اعلام شد.

شبکه HBO اولین تیزر تریلر سریال Perry Mason را منتشر کرد که در پایان تریلر تاریخ شروع پخش آن نیز رسما اعلام شد.آبان سال گذشته بود که اولین تصویر رسمی سریال Perry Mason (پری میسون) منتشر شد که در این تصویر شاهد حضور متیو ریس، بازیگر نقش پری میسون بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر این مینی سریال مورد انتظار منتشر شده است. در اولین تریلر سریال Perry Mason شاهد تصاویر متعددی هستیم که نشان از یک اقتباس با کیفیت از شخصیت پری میسون را به طرفداران می دهد. همچنین در پایان تریلر تاریخ شروع پخش این سریال نیز مشخص شد که براساس آن، سریال Perry Mason که در ۵ قسمت تولید شده، از روز یکشنبه، ۲۱ ژوئن ۲۰۲۰ (بامداد دوشنبه به وقت تهران/۲ تیر ۱۳۹۹) از شبکه HBO به روی آنتن خواهد رفت. شما در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:دانلود از آپاراتاتفاقات سریال Perry Mason در لس آنجلس سال ۱۹۳۱ جریان دارد. درحالی که تمام کشور با یک رکود بزرگ مواجه شده، این شهر در حال رونق و پیشرفت است. تجارت روغن، صحبت کردن در مورد فیلم ها و بازی های المپیک تا ربوده شدن یک کودک که بسیار اشتباه انجام شده که زمینه ساز اتفاقات سریال است. این سریال براساس شخصیت هایی که توسط ارل استنلی گاردنر خلق شده، در دست ساخت است و این مینی سریال قرار است به ریشه های افسانه ای ترین وکیل دفاع جنایی آمریکایی سر بزند و آن را دنبال کند. زمانی که میسون بی وقفه به دنبال حقیقت است و پرونده درهایش را به سوی او بازی می کند، شاهد راهی برای رستگاری خودش پیدا کرده باشد.متیو ریس، تاتیانا مازلانی، جان لیسگو، کریس چاک، شیا ویگهام، جولیت رایلنس، ورونیکا فالکون، نیت کوردری، جفرسون میز، لیلی تیلور، اندرو هاوارد، اریک لانگه، رابرت پاتریک، استیون روت و جاستین کرک، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Perry Mason حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. کارگردانی هر پنج قسمت سریال پری میسون بر عهده تیم ون پتن، کارگردان برنده ۲ جایزه امی بوده است و ران فیتزجرالد و رالین جونز نیز وظیفه نوشتن فیلمنامه و ساختن سریال را بر عهده داشته اند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اولین تیزر تریلر سریال perry mason منتشر شد؛ اعلام زمان شروع پخش از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×