روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • دو بازیگر دیگر از جمله استلان اسکاشگورد به جمع بازیگران سریال rogue one اضافه شدند

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " دو بازیگر دیگر از جمله استلان اسکاشگورد به جمع بازیگران سریال rogue one اضافه شدند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ منتشر شد.

دو بازیگر دیگر از جمله استلان اسکاشگورد به جمع بازیگران سریال rogue one اضافه شدند

استلان اسکاشگورد و کایل سالر، ۲ بازیگر جدیدی هستند که به دیگو لونا در سریال Rogue One اضافه شده‌اند.

استلان اسکاشگورد و کایل سالر، ۲ بازیگر جدیدی هستند که به دیگو لونا در سریال Rogue One اضافه شده اند.آبان ۹۷ بود که ساخت یک سریال پیش درآمد براساس فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) رسما تایید و اعلام شد و در ادامه تونی گیلروی به این سریال اضافه شد و علاوه بر حضور به عنوان نویسنده فیلمنامه قسمت پایلوت (آزمایشی) و تهیه کننده، قرار است وظیفه کارگردانی چند قسمت را نیز بر عهده داشته باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، حضور دو بازیگر دیگر در سریال روگ وان تایید و اعلام شده است. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، استلان اسکاشگورد و کایل سالر، ۲ بازیگر دیگری هستند که به جمع بازیگران سریال Rogue One اضافه شده اند که در حال حاضر اطلاعاتی از نقش این دو بازیگر در دسترس نیست. دیگو لونا، بازیگر نقش کاسین آندور و آلن تودیک، بازیگر و صداپیشه شخصیت K-2SO، نیز برای نقش آفرینی دوباره در این سریال باز خواهند گشت.اسکاشگورد اخیرا برای بازی در سریال Chernobyl (چرنوبیل) با تحسین منتقدان و بینندگان مواجه شده و از دیگر کارهای اخیر وی می توان به حضور در دو قسمت اول فیلم Thor (ثور) و نسخه آمریکایی فیلم The Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) اشاره کرد. فیلم Dune (تل ماسه)، فیلم بعدی استلان اسکاشگورد است که قرار است اواخر امسال اکران شود. سالر نیز بیشتر برای بازی در سریال Poldark (پولدارک) و فیلم Brexit (برگزیت) شناخته می شود. استفان شیف، نویسنده و تهیه کننده سریال The Americans (آمریکایی ها)، به عنوان شورانر، نویسنده و تهیه کننده در سریال Rogue One که در حال حاضر نام آن مشخص نیست، حضور دارد. مراحل فیلمبرداری و تولید سریال روگ وان قرار است طی سال ۲۰۲۰ آغاز شود.پس از سریال The Mandalorian (مندلورین)، اسپین آف تلویزیونی فیلم Rogue One دومین سریال Star Wars خواهد بود که توسط لوکاس فیلم برای شبکه دیزنی پلاس در دست ساخت است که این سریال پیش درآمد، یک سریال جاسوسی، دلهره آور و هیجان انگیز خواهد بود که تمرکز آن روی مأموریت های جاسوسی بسیار خطرناک برای بازگرداندن امید به کهکشان است که سال ها است که امپراطوری سراسر آن را فرا گرفته و شورشیان در حال مبارزه با آن هستند. همچنین سریال Obi-Wan Kenobi (اوبی وان کنوبی) سومین سریال دنیای جنگ ستارگان است که ساخت آن تایید و اعلام شده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " دو بازیگر دیگر از جمله استلان اسکاشگورد به جمع بازیگران سریال rogue one اضافه شدند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×