روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • تریلر جدید فیلم artemis fowl با محوریت تاریخ انتشار از دیزنی پلاس منتشر شد

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " تریلر جدید فیلم artemis fowl با محوریت تاریخ انتشار از دیزنی پلاس منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ منتشر شد.

تریلر جدید فیلم artemis fowl با محوریت تاریخ انتشار از دیزنی پلاس منتشر شد

والت دیزنی با انتشار یک تریلر جدید تاریخ انتشار فیلم Artemis Fowl روی سرویس استریم دیزنی پلاس را تایید و اعلام کرد.

والت دیزنی با انتشار یک تریلر جدید تاریخ انتشار فیلم Artemis Fowl روی سرویس استریم دیزنی پلاس را تایید و اعلام کرد.ویروس کرونا باعث عقب افتادن اکران فیلم های بسیاری از شرکت والت دیزنی تا مدت زمان نامشخصی شده بود و با توجه به حجم ترافیک فیلم ها، این کمپانی تصمیم به انتشار فیلم Artemis Fowl (آرتمیس فاول) از سرویس استریم دیزنی پلاس گرفت تا اکران این فیلم بیشتر از این با تاخیر مواجه نشود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از این فیلم منتشر شده که تاریخ انتشار آن را اعلام می کند. بیشتر تصاویر تریلر جدید فیلم Artemis Fowl را در دو تریلر قبلی مشاهده کرده بودیم، اما این تریلر که مدت زمان آن حدود یک دقیقه است، حاوی تصاویر جدیدی نیز است که در پایان مشخص شد فیلم آرتمیس فاول قرار است در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ (۲۳ خرداد ۱۳۹۹) از سرویس استریم دیزنی پلاس منتشر شود. این فیلم پیش از این برای اکران در تاریخ ۲۹ می ۲۰۲۰ (۹ خرداد ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده بود. شما در ادامه می توانید تریلر جدید فیلم Artemis Fowl را تماشا کنید:دانلود از آپاراتمقاله های مرتبطفیلم Artemis Fowl داستان شخصیتی به نام آرتمیس فاول، نوجوان ۱۲ ساله ی نابغه را روایت می کند که او به همراه محافظ شخصی اش باتلر، سروان هالی شورت از نیروی ویژه ی پلیس زیرزمینی اجنه (LEP) را گروگان گرفته و در ازای آزادی او یک تن شمش طلای ۲۴ عیار از اجنه که از دست انسان ها پنهان شده و به زیر زمین پناه برده اند، می خواهد. او در طی زندگی خود به ناچار مجبور می شود تا به میدان نبرد بزرگ و پر از حیله ای برود که در سمت دیگر آن یک نژاد اجنه و پریان پنهانی وجود دارد. آرتمیس احتمال می دهد که همین اجنه ها مسئول ناپدید شدن پدرش باشند. فردیا شاو در نقش آرتمیس فاول، نانسو آنوزی در نقش باتلر، جش گد در نقش مالچ دیگامز، کالین فارل در نقش آرتمیس فاول (پدر)، جودی دنچ در نقش جولیوس روت، لارا مک دانل در نقش سروان هالی شورت، میراندا ریسون در نقش آنجلینا فاول، جاش مک گوایر، هانگ چائو، نیکش پتل، جیک دیویس، ریچل دنینگ، مت جسپ، سیمونه کربی، سالی مشام و آدریان اسکاربورو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Artemis Fowl حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. کارگردانی این فیلم بر عهده کنت برانا، کارگردان فیلم هایی چون فیلم Thor (ثور)، فیلم Cinderella (سیندرلا) و فیلم Murder on the Orient Express (قتل در قطار سریع السیر شرق)، بوده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " تریلر جدید فیلم artemis fowl با محوریت تاریخ انتشار از دیزنی پلاس منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×