روی خط خبر

  • چهره ها
  • زومجی
  • سریال justice league dark و سریال پیش درآمد the shining برای hbo max در دست ساخت است

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " سریال justice league dark و سریال پیش درآمد the shining برای hbo max در دست ساخت است از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ منتشر شد.

سریال justice league dark و سریال پیش درآمد the shining برای hbo max در دست ساخت است

شبکه HBO Max سفارش ساخت سه سریال به استودیو جی جی آبرامز را ارائه کرده که در آن سریال Justice League Dark و سریالی پیش درآمد براساس رمان نیز دیده می‌شود.

شبکه HBO Max سفارش ساخت سه سریال به استودیو جی جی آبرامز را ارائه کرده که در آن سریال Justice League Dark و سریالی پیش درآمد براساس رمان نیز دیده می شود.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت بد ربات که به جی جی آبرامز تعلق دارد، در حال ساخت سه سریال جدید برای شبکه HBO Max است. طبق خبری که هالیوودریپورتر منتشر کرده، این سه سریال شامل سریال Justice League Dark (لیگ عدالت تاریک)، یک سریال پیش درآمد براساس رمان و فیلم The Shining (درخشش) و سریال Duster (روپوش) که یک اثر اورجینال خواهد بود، می شود. سریال Overlook (اورلوک) که سریال پیش درآمد درخشش خواهد بود، قرار است یک سریال ترسناک-دلهره آور از شخصیت های رمان The Shining اثر استیون کینگ باشد. سریال Overlook قرار است داستان ها و ماجراهای وحشتناک گفته نشده ترسناک ترین هتل تاریخ داستان های آمریکایی را روایت کند. داستین تامسن و اسکات براون که پیش از این با کینگ در سریال Castle Rock (کسل راک) همکاری کرده بودند، وظیفه ساخت و نوشتن فیلمنامه سریال Overlook را بر عهده دارند که این سریال ترسناک قرار است در ۱۰ قسمت تولید و منتشر شود. همچنین سریالی براساس شخصیت های مجموعه کمیک Justice League Dark در دست ساخت است که اطلاعات بیشتر قرار است در آینده منتشر شود. گروه لیگ عدالت تاریک در سال ۲۰۱۲ توسط پیتر ملیگان خلق و برای اولین بار معرفی شد که جان کنستانین، سایه (مرد تغییرپذیر)، زاتانا، ددمن و مادام زندو، اعضای این گروه فراطبیعی را تشکیل می دهند. پیش از این در بهمن سال گذشته خبرهایی مبنی بر احتمال ساخت فیلم و سریال براساس این کمیک توسط بد ربات منتشر شده بود که در نهایت این شایعات درست بودند.همچنین سریال اورجینال بد ربات و آبرامز Duster نام دارد که آبرامز به همراه لاتویا مورگان، نویسنده سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، روی فیلمنامه آن کار می کنند. اتفاقات سریال Duster در دهه ۷۰ میلادی و در جنوب غربی آمریکا جریان دارد و داستان یک راننده جسور و قانون گریز که برای یک سندیکای جنایت کار در حال رشد فعالیت می کند، را به تصویر می کشد که زندگی افتضاح وی قرار است به یک زندگی وحشیانه، احمقانه و بسیار خطرناک تبدیل شود. آبرامز به عنوان تهیه کننده اجرایی در هر سه سریال حضور خواهد داشت و هر سه سریال براساس قرارداد با وارنرمدیا توسط بخش تلویزیون بد ربات تولید و از HBO Max منتشر خواهد شد که انتظار می رود اطلاعات بیشتر در آینده منتشر شود.شبکه HBO Max قرار است از ماه می ۲۰۲۰ (اردیبهشت یا خرداد ۱۳۹۹) آغاز به کار کند.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " سریال justice league dark و سریال پیش درآمد the shining برای hbo max در دست ساخت است از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×