روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " نتفلیکس با boom studios برای ساخت سریال همکاری می کند از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ منتشر شد.

نتفلیکس با boom studios برای ساخت سریال همکاری می کند

نتفلیکس از توافق و امضای قرارداد همکاری با Boom Studios برای ساخت سریال براساس شخصیت‌های این شرکت خبر داده است.

نتفلیکس از توافق و امضای قرارداد همکاری با Boom Studios برای ساخت سریال براساس شخصیت های این شرکت خبر داده است.سال گذشته بود که شبکه نت فلیکس از گسترش همکاری خود با شرکت Dark Horse (دارک هورس) برای ساخت فیلم ها و سریال های بیشتر خبر داد. در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نتفلیکس از امضای قرارداد با یک انتشارات کمیک دیگر خبر داده است. شبکه Netflix به تازگی از امضای قرارداد همکاری با شرکت Boom Studios (بوم استودیو) خبر داد که در زمینه انتشار کمیک ها و رمان های گرافیکی فعالیت می کند. براساس این قرارداد، نتفلیکس به تولید اقتباس های تلویزیونی براساس کمیک های این شرکت خواهد پرداخت. اگرچه بوم استودیو شاید شهرت ناشران کمیک کمیک دیگر مثل مارول، DC یا حتی Image Comics را نداشته باشد، اما یکی از شرکت های محبوب کتاب های کمیک در سراسر جهان است.از جمله آثار Boom Studios می توان به کمیک Lumberjanes، کمیک Something is Killing the Children، کمیک Once & Future، کمیک Mouse Guard و کمیک Coda اشاره کرد. حال نتفلیکس دسترسی گسترده ای به آثار متعدد Boom Studios برای تولید سریال دارد و این همان چیزی است که نتفلیکس به شدت به آن نیاز دارد. با وجود رقیبان قدرتمندی مثل کامکست، AT&T و دیزنی، حال نتفلیکس نیاز دارد تا تنوع سریال ها و مجموعه های خود را گسترش دهد. همچنین Boom پیش از این با شرکت فاکس قرن بیستم قراردادی برای تولید آثار لایو اکشن امضا کرده بود که پس از خرید فاکس توسط دیزنی، فعلا وضعیت این قرارداد روشن نیست.فیلم Mouse Guard (نگهبان موش ها) که براساس یکی از آثار بسیار محبوب Boom در دست ساخت بود، تنها دو هفته پیش از شروع فیلم برداری مراحل ساخت آن توسط دیزنی متوقف و در ادامه لغو شد. همچنین فیلم Lumberjanes که این فیلم لایو اکشن براساس یکی از تحسین شده ترین آثار بوم استودیو در دست ساخت بود، نیز توسط دیزنی لغو شد. اگرچه این فیلم از سال ۲۰۱۵ توسط فاکس در دست ساخت بود، اما وضعیت روشن و شفافی نداشت. قرارداد فاکس قرن بیستم از سال ۲۰۱۳ امضا و تا ژانویه ۲۰۲۱ اعتبار خواهد داشت که در حال حاضر مشخص نیست دیزنی به ادامه همکاری با این شرکت ادامه خواهد داد یا خیر. بااین حال، دیزنی صاحب مارول است که چندین فیلم و سریال توسط مارول استودیو در دست ساخت است و عجیب نیست که تمرکز خود را روی این استودیو قرار دهد.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " نتفلیکس با boom studios برای ساخت سریال همکاری می کند از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×