روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " اولین تریلر فیلم capone با بازی تام هاردی منتشر شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۹ منتشر شد.

اولین تریلر فیلم capone با بازی تام هاردی منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فیلم Capone با بازی تام هاردی منتشر و مشخص شد که این فیلم قرار است از پلتفرم دیجیتالی منتشر شود.

سرانجام اولین تریلر فیلم Capone با بازی تام هاردی منتشر و مشخص شد که این فیلم قرار است از پلتفرم دیجیتالی منتشر شود.در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم Capone (کاپون) منتشر شده است. در اولین تریلر این فیلم که پیش از این Fonzo (فونزو) نام داشت، شاهد به تصویر کشیدن تام هاردی در نقش آل کاپون هستیم که ظاهر متفاوتی نسبت به نقش آفرینی های دیگر خود دارد. فیلم Capone داستان آل کاپون، گانگستر مشهور شیکاگویی، را دنبال می کند دچار جنون و بیماری روانی شده و خاطرات ترسناک و وحشیانه ای که در گذشته مرتکب آن شده است، در حال رسوخ کردن در زندگی روزمره او است. این فیلم قرار است آل کاپون را پس از ۱۰ سال حضور در زندان و در سن ۴۷ سالگی و یک سال پیش از مرگش نشان دهد. شما در ادامه می توانید این تریلر را تماشا کنید:دانلود از آپاراتآل کاپون در سال ۱۹۴۷ و در سن ۴۸ سالگی دار فانی را وداع گفت. تام هاردی در نقش آل کاپون، لیندا کاردلیانی در نقش ماءِ کاپون (همسر آل کاپون)، مت دیلون در نقش جانی توریو (دوست بسیار نزدیک آل کاپون)، کایل مک لاکلن در نقش دکتر کارلاک، کاترین ناردوچی در نقش رزی، جک لودن در نقش کرافورد و جینو کافارلی در نقش جینو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Capone حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم کاپون بر عهده جاش ترانک، کارگردان فیلم Fantastic Four (چهار شگفت انگیز) و فیلم Chronicle (تاریخچه) بوده است.همچنین جاش ترانک با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود در توییتر تایید کرد که فیلم Capone قرار است در پلتفرم های دیجیتالی منتشر شود که براساس آن، فیلم کاپون در تاریخ ۱۲ می امسال (۲۳ اردیبهشت) در تمامی پلتفرم های دیجیتالی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. طبق توییت ترانک، این نسخه از فیلم Capone نسخه کارگردان و مورد نظر خود وی بوده است. این فیلم پیش از این قرار بود در سینماها اکران شود که ممکن است یک نسخه از فیلم در اواخر امسال برای حضور در فصل جوایز روی پرده های سینما برود.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " اولین تریلر فیلم capone با بازی تام هاردی منتشر شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×