روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " مستند disney gallery: the mandalorian برای دیزنی پلاس تایید شد از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۸ منتشر شد.

مستند disney gallery: the mandalorian برای دیزنی پلاس تایید شد

شبکه دیزنی پلاس یک مستند سریالی برای مراحل ساخت و پشت صحنه سریال The Mandalorian را تایید و معرفی کرده است.

شبکه دیزنی پلاس یک مستند سریالی برای مراحل ساخت و پشت صحنه سریال The Mandalorian را تایید و معرفی کرده است.مقاله مرتبطفصل اول سریال The Mandalorian (مندلورین) یکی از برنامه های زمان شروع به کار سرویس استریم دیزنی پلاس بود که یکی از ارکان اصلی موفقیت این سرویس استریم نیز به حساب می آید. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، یک مستند سریالی براساس فصل اول سریال Star Wars (جنگ ستارگان) در دست ساخت است که در این مستند قرار است به پشت صحنه ساخت و تولید فصل اول پرداخته شود. این مستند Disney Gallery: The Mandalorian نام دارد و در هشت قسمت تولید و به صورت انحصاری از دیزنی پلاس منتشر خواهد شد. پخش این مستند قرار است از روز دوشنبه، ۴ می امسال (۱۵ اردیبهشت) که مصادف با روز جنگ ستارگان است، آغاز شود و قسمت های جدید روز جمعه هر هفته در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.مستند Disney Gallery: The Mandalorian قرار است به جنبه های مختلف این سریال از طریق مصاحبه ها با بازیگران و اعضای تیم تولید بپردازد. این سریال همچنین قرار است شامل صحنه هایی باشد که تا به امروز کسی آن را ندیده و در واقع حذف شده است و همچنین دارای یک میزگرد گفتگو به میزبانی جان فاورو، نویسنده، تهیه کننده و شورانر سریال نیز خواهد بود. فاورو در بیانیه منتشر شده گفت که این مستند فرصتی برای طرفداران است تا از داخل و از یک چشم انداز متفاوت به ساخت و پشت صحنه سریال نگاه کنند و درک بهتری از نحوه تولید و ساخت سریال The Mandalorian پیدا کنند. تمرکز هر قسمت مستند Disney Gallery: The Mandalorian قرار است روی موضوع و مبحث متفاوتی باشد.یکی از مباحثی که مورد بررسی قرار خواهد گرفت این است که چگونه تیم جلوه های ویژه به موجودات سریال The Mandalorian زندگی بخشیدند. این موضوع شامل بیبی یودا یا طبق نام رسمی اعلام شده توسط لوکاس فیلم و دیزنی که The Child (کودک) است، نیز خواهد شد. بدون هیچ شکی بچه یودا یکی از ستارگان اصلی سریال The Mandalorian بود و جای تعجبی ندارد که در مستند سریال در مورد به تصویر کشیدن این شخصیت بسیار محبوب صحبت شود تا بیشتر در مورد آن بدانیم. از دیگر مباحث سریال Disney Gallery: The Mandalorian می توان به بخش میراث جرج لوکاس، فناوری استفاده شده در سریال، موسیقی سریال و ارتباط با شخصیت های دنیای جنگ ستارگان، اشاره کرد.پخش فصل دوم سریال The Mandalorian از ماه اکتبر ۲۰۲۰ (مهر یا آبان ۱۳۹۹) از سرویس استریم دیزنی پلاس آغاز خواهد شد. مستند Disney Gallery: The Mandalorian می تواند کمی به دیزنی برای حل مشکلات محتوای جدید دیزنی پلاس کمک کند. بااین حال، دیزنی نیز قرار است مانند بسیاری دیگر از شرکت ها با مشکلات همه گیری ویروس کرونا مواجه شود. در حال حاضر تولید تمامی سریال های دیزنی پلاس تعطیل شده یا آن ها را تحت تاثیر خود قرار داده است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " مستند disney gallery: the mandalorian برای دیزنی پلاس تایید شد از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×