روی خط خبر

موضوع: چهره ها منبع: زومجی
امتیاز: 5 5

خبر " زندیا در تصویر جدید فیلم dune از منبع زومجی " با موضوع celebrity-چهره ها در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ منتشر شد.

زندیا در تصویر جدید فیلم dune

زندیا به‌تازگی تصویر جدیدی از شخصیت چانی در ریبوت فیلم Dune را منتشر کرده که در آن شاهد نمای کامل‌تری از این شخصیت مرموز هستیم.

زندیا به تازگی تصویر جدیدی از شخصیت چانی در ریبوت فیلم Dune را منتشر کرده که در آن شاهد نمای کامل تری از این شخصیت مرموز هستیم.روز دوشنبه این هفته بود بود که اولین تصویر رسمی ریبوت فیلم Dune (تل ماسه) منتشر شد که در این تصویر شاهد حضور تیموتی شالامی، بازیگر نقش پاول آترییدز بودیم و پس از آن مجله VanityFair روز گذشته تصاویر جدید بیشتری از این فیلم علمی تخیلی و فوق العاده مورد انتظار امسال را منتشر کرد که در آن شاهد حضور شخصیت های اصلی فیلم بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدید دیگری از فیلم Dune منتشر شده است. زندیا، بازیگر نقش چانی که در یک تصویر از تصاویر دیروز نیز شاهد حضورش بودیم، به تازگی شخصا تصویر جدیدی از این فیلم را در صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرد که در این تصویر شاهد نمای کامل تر و بهتری از این شخصیت مرموز دنیای سیاره آراکیس هستیم و شما در ادامه می توانید این تصویر را مشاهده کنید:چانی از اعضای فرمن ها هست و چشمان شخصیت چانی آبی روشن است که در این تصویر نیز دیده می شود و رنگ چشم وی صفت کسانی است که در سیاره های سرشار از ادویه زندگی می کنند. تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن، اسکار آیزاک، استلان اسکارشگورد، جاش برولین، خاویر باردم، زندیا، جیسون موموآ، دیو باتیستا، دیوید دستمالچیان، چانگ چن و شارلوت رمپلینگ، از جمله بازیگرانی هستند که در ریبوت فیلم Dune حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته اند. زندیا بیشتر برای بازی در نقش میشل جونز در فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) و فیلم Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) شناخته می شود که قابل انتظار در قسمت جدید این فیلم نیز بازگردد. همچنین شاهد حضور زندیا در سریال Euphoria (سرخوشی) نیز بودیم که در فصل دوم این سریال نیز باز خواهد گشت.فیلم Dune برای اکران در تاریخ ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹) برنامه ریزی شده است. دنی ویلنوو، کارگردان فیلم هایی چون فیلم Prisoners (زندانیان)، فیلم Sicario (سیکاریو)، فیلم Arrival (ورود) و فیلم Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹)، وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته که علاوه بر کارگردانی، ویلنو به همراه اریک راث و جان اسپیتز، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم «تل ماسه» را نیز بر عهده داشته است.

وب سایت اسمی ها یک موتور جستجوی تخصصی خبر است. تمامی اخبار بدون دخالت نیروی انسانی توسط نرم افزار جستجوگر، جمع آوری میشود و اسمی ها در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

جدیدترین اخبار سلبریتی ها در حوزه celebrity-چهره ها، نشر خبر " زندیا در تصویر جدید فیلم dune از منبع زومجی. "

 

اخبار گوناگون

× ×